Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- Marilyn Manson has a woman´s name and wears makeup. How original. ~ Alice Cooper
- nen onbekende, en dan nog nen onbekende, en dan nog nen onbekende en mss komt er nog nen onbekende
- 2 dagen in een ander land geweest LOL :p :p :p
- Eindelijk! Mijn tepels zijn iéts meer ontspannen!
- Ignatius Stemvork, voormalige koster in een schijnparochie, verzamelt familienamen die tevens lijdende voorwerpen zijn.
- Païïïïninie!!!
- Ik stink verdomme naar azijn!!
- hoge omen drinken veel koffie
- De kinst het best zoe rond 5 oor neet mier noa boete guen want dan sloet Tom de duer achter dich en dan ist privé feesje tot ongeveer 7u
- Veertigers laten vaccin vaker schieten, veertigers laten vaker scheten
- Hoge bomen bijten niet
- Met een bekrompen geest loop je verloren in de wijde wereld
- Roop Pierre es ff noa achter..Snuyvers van Lille is van ziene klot gedreijd
- Instead Of Helping Those In Need, Let’s Snap A Picture First
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, woensdag 07 oktober 2026. Dag 280 van het jaar, week 41
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 07/10:☆ 07/10/1988: sterfdatumBilly Daniels
☆ 07/10/1968: geboortedagThomas Edward Yorke
☆ 07/10/1981: geboortedatumRonald Boonstra
☆ 07/10/1972: Op deze dag kwam Alex Harvey Band binnen in de hitparade met "To Mak;e My Life Beautiful"
☆ 07/10/1960: geboortedatumKyosuke Himoru
☆ 07/10/1927: geboortedagAl Martino
☆ 07/10/1981: geboortedatumRonald Boonstra
☆ 07/10/2012: sterfdatumLuca Capri
☆ 07/10/2013: overlijdensdatumUwe Heepen
☆ 07/10/1957: geboortedatumMichael Smith
☆ 07/10/1961: geboortedatumSpike Cassidy
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Impress
★ Shining
★ Monument
★ Dawn Patrol
★ Helian
★ Wicked Way
★ Depths Of Hatred
★ Devious Growl
★ Mutilator
★ Zoser Mez
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Zangeres Zonder Naam - Mexico (live) (, )
★ Verzamel - Hit Explosion (album) (, )
★ The Gatering - Nighttime Birds (, )
★ Marco Santoni - (, )
★ Michael Jackson - Pretty Young Thing (, )
★ Alan Parsons Project - Don’t Answer Me (, )
★ Koos Alberts - Wat Ik Zeggen Wil (album) (, )
★ Verzamel - The Healing (, )
★ Charles Aznavour - Volume 1 (album) (, )
★ James Last - In Concert (album) (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Anders: Hoi!Hoi, ik ben Clara van SpeelMetMe.be en ik heb je iets speciaals te bieden. Kijk naar de bijlage die ik je heb gestu... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 41/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
7
9
10
11
FAD GADGET - Luxury 27
13
14
15
BOTS - De Lange Weg 3
16
18
CHECKM@TE - Another World 19
21
23
SCHMUTZ - Love Games 28
24
25
26
29


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | Rood Vierkant | 15.912 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts






