Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- There are things known, there are things unknown, in between are doors ~ Jim Morrison
- Ik weet nog steeds niet wie de zevende dwerg is
- Ma en Va volgen met de Zastava de route van Strava in Java. Opgepast voor lava. Drink anders nog wat cava! Okee ça va!
- Guuuuhhh... mon copain Henri
- irritating sniffing lolly
- aan de nooduitgang van de opblaaskapel zat een priester met een E-NOR-ME gsm
- Ᵹoed ᵹedaan.
- There was a nosehorn boehoe!
- doesn't have enough permission
- Moet ik dan mijn rijstijl aanpassen aan die fucking egoïstische snelheidsmaniakken? Nee, dat hoef ik niet. En vooral: NEE, DAT DOE IK NIET.
- Dan kunnen haar volgers volgens haar vogels niet volgen
- Sinds een paar dagen ruikt mijn plas een stuk sterker en stinkt het ook een beetje. Vorig weekend heb ik onveilig gevreeën met een onbekend meisje.
- Kan ik me stomp voorwerp ergens in u kwijt???? (®Deef)
- Daarom ben ik coorstabder voor een rijvaardigheidsprief vanaf 50+...
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2149:
Ik heb vroeger eens een afspraak gehad met een stoel, maar die kwam niet opdagen... Heeft me laten zitten

In dit kwootje zitten 19 woorden, samen goed voor 105 characters, waarvan 9 a's, 1 b's, 3 d's, 20 e's, 2 f'en, 3 g's, 2 h's, 3 i's, 3 k's, 2 l'en, 4 m'en, 7 n'en, 3 o's, 2 p's, 4 r'en, 3 s'en, 7 t's, 1 v's, 1 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Carol ik hou het niét bij je vol, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 14 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


