Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- There is no dark side of the moon really Matter of fact it´ s all dark ~ Pink Floyd
- Ook vrijgezellen kunnen genieten: kaarsjes op de badrand, wierook aan, muziekje op de achtergrond en five-knuckle-shuffelen maar!!
- Die moet je dan daar keihard in proppen! Moet je zijn reactie dan zien! Hahahahahaha!
- Ik weet ook wel dat de vingers langer moeten zijn dan de handpalm en dat dat bij mij andersom is, maar ja...
- kijk eens allemaal hoe 'n belangrijk leven ik heb! Ik ga koffie drinken bij staarbuks in Brussel en ik maak daar dan foto's van die ik op feesboek post via mijn aaifoon!
- El'n Jaahn & Kicki Dee, El'n Jaahn & George Maikel, El'n Jaahn & Blue. EL'N JAAAHN!
- Wie heeft dit daar gestort ? Allicht iemand uit van bepamperde generatie.
- Ik had wekenlang geoefend op mijn serenade, maar ik was vegeten dat ze in een vochtig kraakpand woonde. Bijgevolg was mijn gitaar niet voldoende geacclimatiseerd en klonk ze heel vals :'(
- Gelezen: met Billy preston sterft de 'vijfde Beatle'. Een paar maanden geleden gelezen: met George Best sterft de 'vijfde Beatle'. Hoeveel 'vijfde Beatles' zijn er eigenlijk? Vijf?
- Heeft er nog iemand bacteriën de stroom is op in Stad Stad Hamont-AchelStad Hamont-AchelStad Hamont-
- 't es ier ni itoalie, 't es ier Ledeberg! Gao keer weg onnozl trien!
- Liberté,egalité et sexualité
- morgenstond heeft een kater in de mond
- 'Gesterkt door de vocale steun van zijn meegereisde fans heeft Lokeren er zin in.' Zijn ze alle twintig daar?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #951:
De gemanipuleerde & gemarineerde muilpeer

In dit kwootje zitten 4 woorden, samen goed voor 41 characters, waarvan 2 a's, 2 d's, 11 e's, 2 g's, 3 i's, 2 l'en, 3 m'en, 2 n'en, 2 p's, 4 r'en, 2 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Arthur jij lijkt wel héél overstuur, heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 61 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
23
SCHMUTZ - Love Games 21
24
MC5 - Kick Out The Jams 27
27
APPALOE - Ritmo Inferno 30
28
30
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
31



