Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I don't know anything about music, In my life you don't have to. ~ Elvis Presley
- De trommelaars en trompettisten willen tegelijkertijd de orkestbak binnen: drummen geblazen
- mooi zicht he vanuit de keuken van ons nieuw appartement
- 'Ik zal subiet anders eens naar Lambert gaan!' - 'Amai nu heb ik schrik seg!'
- De foto die je bij je brief hebt gestopt waarop je met een rond je schouders geknoopte trui poseert bij een fruitschaal, doet helemaal niets in die richting vermoeden.
- Vous avez été un bon client pour nous et voilà pourquoi vous êtes lun des très rares qui obtient cet
- gejingeerd is oud gedaan
- Ich wis ni dè gi ne steesjenwage gekocht hää !?
- een pinguin maakt de winter niet
- Großartig
- in onze kerstpakketten van 2004 zaten 4 kotszakjes
- Er wordt zeg maar irritant veel zeg maar "zeg maar" gezegmaard, zeg maar
- wie met spek schiet blijft met een lege maag zitten
- Voor niemand interessant, deze hele site niet
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een drang naar geborgenheid
Wally, 2006-01-13

Er zijn van die momenten waarop alles tegen zit. De ene tegenslag volgt de andere op en dan komt er een moment waarop je denkt: zat ik nu maar terug veilig in de baarmoeder. Deze man neemt het allemaal net iets te letterlijk.
NSFW...

Er zijn van die momenten waarop alles tegen zit. De ene tegenslag volgt de andere op en dan komt er een moment waarop je denkt: zat ik nu maar terug veilig in de baarmoeder. Deze man neemt het allemaal net iets te letterlijk.
NSFW...
~ Bekeken: 214 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


Rechts

