Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Everybody can sing in Liverpool! I know this for a fact! ~ Gary Dalyduring a live performance of "Christian"...
- Doesn't = duizend
- De persoon voor mij aan de bankautomaat liet net voor het naar buiten gaan nog rap ene vliegen... Dus hij was weg maar tegelijk ook nog héél aanwezig! Wat 'n lucht man!
- De schrijnwerker heeft de vervelende klant een trap verkocht
- omdat ik zo stink of wa
- geboren als kieke de vierkant zot een en om te goh, toch gewoon drabelstakt
- Rondtrekkende dievenbendes teisteren met duizenden euro’s meenamen, Rondtrekkende dievenbendes teisteren met regelmaat de gemeenten vlakbij de E313.
- Stof dat zich in het puntje van je broekzak verzamelt, heet gnurr.
- Speelde vandaag tegen een bende premeniemen vandaag.
- Binge-bijbel-lezen, dàt zou nogal eens iets zijn seg!
- Vogels die in kooien worden geboren, denken dat vliegen een ziekte is
- Bij weightwatchers zijn 3 leden afgevallen maar er zijn er ook 3 bijgekomen .
- Buiten wordt het donker. Binnen gaan de lampen aan. Spanning ten top!
- wie niet sterk is moet sexy zijn
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6521:
Ik kan grotverdoeme mijn onzichtbare hoorapparaten niet meer terugvinden

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 73 characters, waarvan 5 a's, 1 b's, 1 c's, 2 d's, 10 e's, 2 g's, 2 h's, 4 i's, 1 j's, 2 k's, 3 m'en, 7 n'en, 5 o's, 2 p's, 7 r'en, 5 t's, 1 u's, 2 v's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Martijn jouw oksel stinkt naar azijn, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 7 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 38/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
10


