Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Music Is My Life, It Is A Reflection Of What I Go Through ~ Lenny Kravitz
- ik weet niet hoe een relatie beginnen
- Als je een smartphone of tablet hebt, dan kun je de gratis Amazon app utiliser pour recevoir les notifications de livraison et suivre votre colis en cours de route.
- Dit met uiterst kunstige grafitti opgesmukte huisje kan je vinden in de Graanstraat te Hamont. Er staat zelfs een muts van Prins Karnaval op geschilderd!
- Voel klamot!!
- Polis, polis! Khamionet Haccident
- <Goeb_TROG> da gaat hier nu eens ALTIJD over tetten of stront
- Ik weet alleen dat de hond van Jos aan het begin van de busreis nog prima in orde was, aan het einde van de busreis had hij nog maar drie poten, één oor en liep hij alleen nog maar achteruit
- Waarom vliegen nachtvlinders toch naar het licht?
- Ik heb een diarree aan Engelse termen die vooral leuk zijn als je interessant wilt doen.
- Ik ben slechts een wenkbrauw verwijdert van m´n utopische levensdroom
- 'Snuf en Snuitje', noemen ze zich...
- Das wel lekker joa
- Push Nipa Cum Lem
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
ikbenmijnjobbeu.be
Wally, 2006-01-14
Autoproducenten weten echt niet meer wat ze moeten doen om op te vallen op het internet...kan er iemand mij uitleggen wat deze nieuwe website (van Ford) te maken heeft met auto's:
ikbenmijnjobbeu.be

Lees meer hier...
Autoproducenten weten echt niet meer wat ze moeten doen om op te vallen op het internet...kan er iemand mij uitleggen wat deze nieuwe website (van Ford) te maken heeft met auto's:
ikbenmijnjobbeu.be
Lees meer hier...
~ Bekeken: 44 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 21/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
FATBOY SLIM - Praise You 20
14
MC5 - Kick Out The Jams 2
16
18
19
MESKEREM MEES - The Writer 13
20
21
26
27
SCHMUTZ - Love Games 30
29


Rechts

