Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- I love seeing the fans of the music that I make ~ Gavin Rossdale
- Nul besmettingen de laatste zeven dagen. Gelukkig is er de avondklok van de provincie Antwerpen om dit aantal terug te dringen.
- what's the difference between God and Bono? ... God doesn't think he's Bono
- geen paniek, ik leg nog een plaat op
- Gelukkig zijn er ook nog wel momenten waarop de Q-luisteraars zélf hun platen mogen aanvragen, en vervolgens de annalen van de muziekgeschiedenis mogen doorspitten op zoek naar bestofte obscure B-kant
- Jajaja, alle mogelijke onderwerpen passeren weer de revue, maar over stickers verzamelen wordt weer geen woord gerept!
- Drie moanden sit ik nu op boddiebulding, in Purremerend?
- als je hoort hoe het klokje thuis zit je niet in de kroeg
- Zou Club Brugge tijdens de rust niet snel François Englert de kleedkamer binnenloodsen? Die zou wat uitleg kunnen geven over een deeltjesversneller
- Please glisten to me
- Maak een zin met het woordje 'amalgaam' - "Wat is hier amalgaamde?"
- Dan kunnen haar volgers volgens haar vogels niet volgen
- er is iets veranderd aan mijn onderbroek; de inhoud
- in mij leggen de vogels geen ei
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
1001 Nights
Aldiman, 2004-07-17
Catherine Zeta-Jones (u weet wel mevrouw Douglas sedert december 1999) in haar eerste film 1001 Nights uit 1990.
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.

Extra: Wist u dat mevrouw Jones tijdens haar zwangerschap gewoon lekker doorpafte......
Catherine Zeta-Jones (u weet wel mevrouw Douglas sedert december 1999) in haar eerste film 1001 Nights uit 1990.
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.

Extra: Wist u dat mevrouw Jones tijdens haar zwangerschap gewoon lekker doorpafte......
~ Bekeken: 9 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10


Rechts


