Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Celebrity and secrets don´t go together. The bastards will get you in the end ~ George Michael
- op ook Belgen, stoan veel liggen, pijn,en zot someone doen
- My/Way
- Wat vindt Limburg van staatsiegeld op blique en plastique?
- Oh... en leer godverdomme spellen als je gaat lopen bedreigen!
- Met Jezus in je kont, schijt je gezond
- Ach je lalt maar wat uit je nek
- Two girls, one cupcake
- Dieje mens wordt blij als er iets van Anderlecht mislukt
- Ja die geb je altijd e, maar zal gevaarlihk wirden voir de wegen en asfalt,zal rap smelten, en putten rijden, en betinwegen omhoogsteken, we gaan waakzaam moeten zijn op de weg
- poetin on the Ritz (hasselt)
- ZildeBilde: @9000ultras die is nog met va-kan-tieeeeee
- the holy spirit has descended upon this apostle tombstone block demonstrator
- Het is niet omdat ge uzelf de Kanaries noemt dat ge de bezoekende fans in een volière moet steken hè
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4344:
als je hoort hoe het klokje thuis zit je niet in de kroeg

In dit kwootje zitten 13 woorden, samen goed voor 57 characters, waarvan 1 a's, 1 d's, 8 e's, 1 g's, 4 h's, 4 i's, 3 j's, 3 k's, 2 l'en, 2 n'en, 5 o's, 2 r'en, 2 s'en, 5 t's, 1 u's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Henk de beste sportclub is Genk! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 215 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 20/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
6
7
9
10
11
JOE YELLOW - Love At First 10
12
BOTS - De Lange Weg 30
13
15
16
BRAD - The Day Brings 14
18
KOTO - Dragon’s Legend 6
19
20
22
ABBA - Happy New Year 17
23
24
28
29
YAM - You Took My Heart 13

