Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- This one's for the people who can't read ~ Liam Gallagher
- STOP COVERING SONGS! INVENT, IF YOU'RE A MUSICIAN! PLAY, IF YOU'RE A DJ, GO OUT FOR WORKING IF NONE OF THEM!
- mijn onderbroeken hangen nog tot 15 maart te kijk in de beursschouwburg
- de kroegbaas is het allemaal goed zat
- Een gewoonde dier kan gevaarlijk komen uit de hoek ,ben benieuwd naar volgende week ,als wij morgen winnen het kan heel leuk worden volgende week ,van onz moet niet van hun is van moeten !!
- De twee supportersclans raakten slaag
- Vraag jezelf toch maar eens af waarom jouw jouw financiële status niet wil delen met je partner
- Ik hoor van meerdere personen dat Eluterius een waardeloze website is. Mijn dag kan niet meer stuk!!
- Hij was ook einde contract in Brugge. In totaal speelde hij 103 competitieatche, 51 keer scoorde hij
- Ik heb da ook ooit gehad. 't Deed geen pijn maar was wel genant om zo tussen de mensen te komen! En ik was nog wel in eurodisney toen!
- Atletisch Reveil
- toen we na de doopakten doorpakten
- Drown, brown, frown, grown
- Mijn mening over het Belgische scheidsrechterkorps is al langer gekend: een bende onvolwassen klungelaars die denken dat ze alles moeten oplossen met kaarten en graag veel gesticuleren.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Game
Zeep, 2005-01-23
Indien het spelletje je niet gek maakt,dan het achtergrondmuziekje wel...
Wheels
...
Indien het spelletje je niet gek maakt,dan het achtergrondmuziekje wel...
Wheels
~ Bekeken: 191 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


Rechts

