Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I Was Perceiving Myself As Good As A Man Or Equal To A Man And As Powerful And I Wanted To Look Ambiguous Because I Thought That Was A Very Interesting Statement To Make Through The Media And It Certainly Did Cause Quite A Few Ripples And Interest And Shock Waves ~ Annie Lennox
- De nietmachine van de vervelende collega niet niet goed. Net goed.
- Wilt u ontbijt op bed? Ga in de keuken slapen.
- Op café gaan en dan als reden om niet te biljarten zeggen dat je te moe bent. Jaaa, dat geloven we direct
- Slagroom in de saxofoon in de saferoom
- Ach ja... De beker is nu eenmaal een competitie geworden om de kleinere clubs een kans te geven, zoals Rupel/Boom, Lierse, Standard, ...
- Cercletrutte hahahahah da kan nie
- Huckleberry huckle buck buck rogers finn Finland
- ik krijg hier visioenen van lege bankrekening, ik rij ook met een 14 jaar oude diesel
- met een schone luier beginnen
- Stront. Laten we er stront op smeren.
- in het wilde westen schieten
- Mag ik eens proeven, vraagt ze. OENK OENK OENK OENK OENK OENK OENK OENK OENK... glas meteen half leeg
- Van stront kan je geen boter maken
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1823:
Het geluid van onze kat in de kattenbak: schrschrschrschr schrschr schrschr schrschr... *thud*... *thud*... *thud thud*... *thud thud thud*... schrschr schr

In dit kwootje zitten 21 woorden, samen goed voor 158 characters, waarvan 4 a's, 1 b's, 13 c's, 9 d's, 5 e's, 1 g's, 20 h's, 2 i's, 3 k's, 1 l'en, 4 n'en, 1 o's, 13 r'en, 13 s'en, 11 t's, 8 u's, 1 v's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Henk de beste sportclub is Genk! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 115 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23



