Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Ask Yourself: Have You Been Kind Today? Make Kindness Your Daily Modus Operandi And Change Your World ~ Annie Lennox
- Nutteloze tip nodig? Bel Roel!
- Heej Francine ik wil mijn zweer laten zien! Heej ja heej ja hooow!
- Koos Eekfeen keek door 't rood kerkraam maar krek door 't rood keek neef Kees ook
- Ik neem dagelijks mijn eerste ochtendscheet op met mijn gsm en stel die dan in als beltoon
- Conserve energy: stay seated!
- 5 jaar geleden werd ik voorgoed geband op #humo. Sindsdien is mijn leven er alleen maar op vooruit gegaan.
- wie wat bewaart gooit niets weg
- Je hoeft je niet altijd aan te passen aan je omgeving. Als je tussen idioten zit zou je idioot zijn om ook idioot te worden
- Heej Farouk er zit een hand in mijn broek! Heej ja heej ja hooow!
- Guy-Maniuel Porte, een snoepverkoper die mank loopt sinds dat iemand in de 2de kleuteklas op zijn teen ging staan, loopt sinds dat iemand in de 2de kleuteklas op zijn teen ging staan mank
- kan een geldig excuus voor een buis zijn dat je de dag voordien Eva Pavvels naakt op tv zag ?
- Aarsjeuk, wat is dáár nu het nut van?!
- Scheissfliege!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Eliminator
Zeep, 2005-02-16
Cool Flash-spelletje! Bedoeling is om de bolletjes per kleur bij elkaar te zetten. Zijn ze gegroepeerd, dan verdwijnen ze. Alle bolletjes moeten weg om naar het volgende level te gaan.
Good luck!...
Cool Flash-spelletje! Bedoeling is om de bolletjes per kleur bij elkaar te zetten. Zijn ze gegroepeerd, dan verdwijnen ze. Alle bolletjes moeten weg om naar het volgende level te gaan.
Good luck!...
~ Bekeken: 9 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


Rechts


