Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I Hate Music, Especially When It´s Played ~ Jimmy Durante
- Volgens mij is Elvis verliefd op een kolenwagen, hoorde net op de radio: love me tender
- Je suis une fille solitaire, donc je cherche quelqu'un qui aime la taille du sexe si vous voulez, cliquez sur mon numéro personnel si vous voulez faire l'amour avec moi
- Eigenlijk eigenlijk eigenlijk eigenlijk eigenlijk eigenlijk eigenlijk eigenlijk eigenlijk eigenlijk eigenlijk eigenlijk eigenlijk eigenlijk eigenlijk
- Heej Theo ben jij een zuiplap ofzo? Heej ja heej ja hooow!
- prijs de dag niet voor het rode licht gedoofd is, er kan nog een trein aankomen
- AS TE NOEW NEET GEIS BEWÈGE, DAN KLOP ICH DICH NÈÈR!
- don't think anything
- beter een vrouw in de hand dan de lucht van 10
- ZildeBilde: @9000ultras die is nog met va-kan-tieeeeee
- They told me to use the brain god gave me. I did. Now I'm an atheist. Ironic, isn't it?
- vandaag had ik het woordje "purgatory" in mijn kop. En dat is zeker niet raar, want purgatory is een sexy woord
- De stomme idioot had "Vinni Vidi Vicci" op zijn arm getatoeëerd. Die domme fout stond op zijn lijf geschreven.
- nu komt de aap door de mand
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2916:
er is nu een bal in mijn kooi geïnstalleerd cerebraal

In dit kwootje zitten 11 woorden, samen goed voor 54 characters, waarvan 4 a's, 2 b's, 1 c's, 1 d's, 8 e's, 1 g's, 4 i's, 1 j's, 1 k's, 4 l'en, 1 m'en, 5 n'en, 2 o's, 4 r'en, 2 s'en, 1 t's, 1 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Zjeraar ik knip het vlees met een schaar! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 177 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 21/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
5
6
7
10
11
14
18
TONIC - Marylin En Jean 16
20
KOTO - Dragon’s Legend 19
22
OASIS - Champagne Supernova 20
23
BRAD - The Day Brings 17
24
BEN FOLDS FIVE - Brick 9
26
YAM - You Took My Heart 30
27
28
29

