Blog
- Geej se lèllike voel hod!
- Everybody can sing in Liverpool! I know this for a fact! ~ Gary Dalyduring a live performance of "Christian"...
- Ask her, if you two a on speaking terms... it's not all that unusualares the cheated on part for not understand the appea their partner's lover.
- Morris! MORRIS! MORRISSS!!! GODMILJAAR!!
- Conserve energy: stay seated!
- Mooie zak salade, en iemand nam ei mannen, en in enen nam iemand na meineed Alaska, zei oom
- Het is niet omdat ik zwijg dat je gelijk hebt. Ik heb gewoon geen goesting om met idioten te discussiëren.
- Happy lughnasadh
- Just because large words confuse you, it doesn't mean it's not real
- "Schrijvers godverdomme, sjotschoenen thuis gelaten of hoe zit dat hier? Stuk miserie man"
- boe warde gi? Bo ziede gi?
- Onderzoek heeft aangewezen dat vooral nieuwe geboorten de oorzaak zijn van de groeiende wereldpopulatie
- Stop being lonely! So many girls you could be banking right now! Give it a chance in HERE.
- Een computer doet wat je 'm vraagt. Als hij niet doet wat je wil, dan heb je het verkeerd gevraagd.
- Would you please stop looking at my butt!?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Mijn Nieuwe Stamcafé
Aldiman, 2005-06-29
In mijn oude stamcafe was het elke donderdag wel een topless avond. Maar Nathalie heeft mij weer maar eens overtuigd!
Niet enkel hebben we al eens lekker op restaurant gaan eten maar nu zijn er ook fotos van de voort gezette avond in haar stamcafé! Ik denk dat ik wat meet met Nathalie ga rondhangen!
...
In mijn oude stamcafe was het elke donderdag wel een topless avond. Maar Nathalie heeft mij weer maar eens overtuigd!
Niet enkel hebben we al eens lekker op restaurant gaan eten maar nu zijn er ook fotos van de voort gezette avond in haar stamcafé! Ik denk dat ik wat meet met Nathalie ga rondhangen!
(tnx Nathalie!)
NSFW...
~ Bekeken: 11 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 39/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
4
6
7
9
10


Rechts


