Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- I love seeing the fans of the music that I make ~ Gavin Rossdale
- Eigen foef stinkt!
- Ik word liever gehaat om wie ik ben dan geliefd om wie ik niet ben...
- Ajax speelt haar thuismatchen in de VARena .
- Dit wordt het mooiste stadion in België, misschien zelfs in Europa” - en dan komt Cercle een stok in de wielen steken. Hahaha!!!
- de humor van mijn benedenbuur is uiteraard laag-Bij-De-Grondser dan de mijne
- Het woord "flottielje" ontbrak nog. Schande!
- Hello. And Bye.
- 5G, vierde golf, derde prik. Nu nog iets vinden met 2 en 1 waar de ignorantici achterdochtig van worden en we hebben een verhaal.
- een mop wordt ECHT NIET beter als ze in 't Antwaarps verteld wordt
- Eén van de lijnrechters was niet komen opdagen. Gelukkig zat er een verknipte vervanger op de tribunes.
- *YOU* may be good-lookin but *I* get the chicks!
- ᴾᵃᵏᵏᵉᵗ ᴮᴱ³⁴²⁸⁶³²⁻²⁰ ⁱˢ ᵛᵉʳᶻᵒⁿᵈᵉⁿ ⁿᵃᵃʳ ᵘʷ
- Wat probeer je me toch constant te bekeren? Heb je een religieus Tourettesyndroom of zo?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, zaterdag 21 juni 2025. Dag 172 van het jaar, week 25
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
- Yogadag
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 21/06:☆ 21/06/2011: sterfdatumJared Southwick. Oorzaak: leverfalen
☆ 21/06/1963: geboortedatumLouiche Mayorga
☆ 21/06/1939: geboortedagBobby Harrison in East Ham, London, England
☆ 21/06/2020: sterfdatumDave Hathaway
☆ 21/06/1992: trouwdatumMarina Sirtis
☆ 21/06/1974: geboortedatumCorvin Keurhorst
☆ 21/06/1947: geboortedatumJoey Molland
☆ 21/06/2015: sterfdatumAlen Flore
☆ 21/06/2023: overlijdensdatumRodrigo Arriagada
☆ 21/06/2024: overlijdensdatumJens-uwe Arpe
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Owdwyr
★ No Somos Angeles
★ Molasses Barge
★ Qaalm
★ Atriarch
★ Mercyless
★ Vandamne
★ Dealer
★ Viva
★ Maculator
De laatst toegevoegde uitgaven
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
★ The Beatles - I Feel Fine (, )
★ Pepper & Salt - Have My Love (, )
★ Scott Ringle - Surf Or Die (Album, )
★ Gene Vincent And His Blue Caps - Crazy Legs (nummer, )
★ Animal Drive - Bite! (Album, )
★ Grant & Forsyth - The Sun Ain‘t Gonna Shine Anymore (, )
★ Markus Freiwald - (, )
★ Magic Affair - Omen III (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Probleem: Mijn broer haat mijn relatie met zijn beste vriendDe beste vriend van mijn broer (35) en ik begonnen vijf jaar geleden met daten (we zijn drie van die vijf jaar getr... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 26/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
6
7
8
9
10
11
THE HAUNTED YOUTH - Broken 16
12
13
L7 - Pretend We’re Dead 21
14
15
16
17
CIRCUS CUSTERS - Monica 28
19
20
21
22
24
26
28
29
SCHMUTZ - Love Games 7


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.Speler | Spel | Score |
admin | Rood Vierkant | 18.285 |
admin | Rood Vierkant | 17.874 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
admin | Rood Vierkant | 15.542 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
admin | dots | 40 |
admin | dots | 38 |
admin | dots | 34 |
admin | dots | 33 |
admin | dots | 3 |
Rechts