Welkom!
- Sinds Hesgoal is opgedoekt loopt donnydeligt elk weekend doelloos rond. Geen vrienden, geen hobby's, niks.
- Vrouwen moeten luisteren en doen wat ik zeg. Zij moeten vooral niet zeuren ~ Kanye West
- soit ik vind haar mooi, maar ze heeft geen zus
- Gôh wa is deeeeeeeeees, mijn maag is echt zo'n okkernootje OFSOOO
- Ik trek wel bijna dagelijks een neushaar uit mijn reukorgaan
- wouter zegt: tis vrij belachelijk
- de glazen horen klinken maar niet weten waar de tap is
- De video is in feite bewerkte clips van alle eerdere muziekvideo's van de band tot dat moment, samengesplitst met geanimeerde stilstaande beelden
- Scheven Defour
- beter een schaap bij de slachter dan 10 met mond en klauwzeer
- Dit keert komt de actie vanaf de rechterflank en het is weer Arteaga die kan afwerken
- DIT IS DE SITE VOOR VIEZERIKEN DIE NA HET KAKKEN VAN BRIL GAAN!!
- Zoals het schrijven in hoofdletters ook niet helemaal normaal is.
- Oh als we de scheed mit hebben,woerden we nog get wereld kampioen
- vaart minderen spaart kinderen en minder neuken spaart spreuken .
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, zaterdag 02 december 2023. Dag 336 van het jaar, week 48
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 02/12:☆ 02/12/1943: geboortedagDave Munden in Dagenham
☆ 02/12/1976: geboortedatumRizal Hassan
☆ 02/12/1999: sterfdatumCharli Byrd in Annapolis. Oorzaak: longkanker
☆ 02/12/2005: sterfdatumFred Benavente
☆ 02/12/1979: geboortedatumYvonne Catterfield
☆ 02/12/2017: sterfdatumTim Schallenberg
☆ 02/12/2012: sterfdatumFabio Costa. Oorzaak: suikerziekte
☆ 02/12/2018: sterfdatumCarsten Otterbach
☆ 02/12/2011: sterfdatumHoward Tate. Oorzaak: leukemie
☆ 02/12/1978: geboortedatumYonas Lindskog
☆ 02/12/2010: sterfdatumGeorge Rodopoulos. Oorzaak: verkeersongeluk
☆ 02/12/1949: sterfdatumAlbert Ammons
☆ 02/12/1967: Op deze dag kwam Cowsills binnen in de hitparade met "The Rain, The Park And Other Things" - (Single)
☆ 02/12/1976: geboortedatumAlin Petrut
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Whorrid
★ Distiner
★ Tnt
★ Creophagous
★ Xalt
★ Legacy
★ Pledge Defiance
★ Downscape
★ Burnt Fase
★ Enforcer
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Rocky Sharpe - Come On Let‘s Go (, )
★ Charles & Eddie - Would I Lie To You (, )
★ Blue Oyster Cult - (Don‘t Fear) The Reaper (, )
★ Mike Batt - Lady Of The Dawn (, )
★ Jimmy Cliff - Wonderful World Beautiful Children (, )
★ Lyn Collins - Think (, )
★ John Mayall - Don’t Waste My Time (, )
★ Zachary Hanson - (, )
★ Euromasters - Alles Naar De Klote (, )
★ Margret Ornolfdottir - (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Probleem: Mijn (31V) man (41M) maakt gemene grappen en ik wil hem helpen stoppen voordat we kinderen krijgenIk ben zo dankbaar dat ik deze gemeenschap heb gevonden en ik hoop dat het krijgen van wat meningen van buitenaf ov... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2023. Muziek van 1950 tot nu!2
6
11
12
14
17
18
22
23
24
29


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.Speler | Spel | Score |
admin | Rood Vierkant | 18.285 |
admin | Rood Vierkant | 17.874 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
admin | Rood Vierkant | 15.542 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
admin | dots | 40 |
admin | dots | 38 |
admin | dots | 34 |
admin | dots | 33 |
admin | dots | 3 |
Rechts