Welkom!
- Sinds Hesgoal is opgedoekt loopt donnydeligt elk weekend doelloos rond. Geen vrienden, geen hobby's, niks.
- The Music Was New Black Polished Chrome And Came Over The Summer Like Liquid Night ~ Jim Morrison
- sundays are for hangovers and takeaways
- Zoek via Noodle, voor de beste soepresultaten
- ik heb echter geen trechter
- De hautaine, hoestende hovenier uit Hoevelaken hoefde in zijn hovaardige hoedanigheid geen hoeslaken in het hotel in Hoegaarden. Hoezo raar? Hoera!
- De ontreveden klant sleurde het restaurant voor het gerecht.
- Ik heb PONFOMO: pride of no fear of missing out
- als de kat van huis is heeft de hond eindelijk rust
- Aste dich nog wils inschrieve om met de bus met te guen noa optrede van Tina Turner mooste det deze aovend doon aane toog.
- Pripoved gradi na humorju, ki se vsakokrat izteče v grotesko
- DUS IK WEE NI OF GE HET KUNT KOPEN MSS LATER MAAR KUNNEN ZE DIT BOEK NIET VERFILMEN WAND ZONDER SARA IS HET LEVEN RAAR ?
- Syntax error
- In een hok zitten kippen en konijnen. Samen hebben de dieren 35 koppen en 94 poten. Hoeveel konijnen en hoeveel kippen zitten er in het hok?
- Raar dat NL'ers "hoi" zeggen bij een afscheid. Zeggen ze ook "tot ziens" als ze ergens binnenkomen?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, zaterdag 02 december 2023. Dag 336 van het jaar, week 48
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 02/12:☆ 02/12/2006: sterfdatumMariska Veres. Oorzaak: ziekte
☆ 02/12/1942: geboortedatumTed Bleuchel
☆ 02/12/1964: geboortedatumRamon Reinaldo Restrepo
☆ 02/12/1949: sterfdatumAlbert Ammons
☆ 02/12/1986: sterfdatumDesi Arnaz
☆ 02/12/1978: geboortedatumYonas Lindskog
☆ 02/12/1978: sterfdatumWalt Yoder
☆ 02/12/1999: sterfdatumCharli Byrd in Annapolis. Oorzaak: longkanker
☆ 02/12/2005: sterfdatumFred Benavente
☆ 02/12/2014: sterfdatumNick Talbot
☆ 02/12/1997: sterfdatumMichael Hedges. Oorzaak: Ongeval
☆ 02/12/1945: geboortedagRickman Mason in Brantford
☆ 02/12/2012: sterfdatumFabio Costa. Oorzaak: suikerziekte
☆ 02/12/1971: geboortedagDonna Matthews in Newport, Monmouthshire
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Whorrid
★ Distiner
★ Tnt
★ Creophagous
★ Xalt
★ Legacy
★ Pledge Defiance
★ Downscape
★ Burnt Fase
★ Enforcer
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Rocky Sharpe - Come On Let‘s Go (, )
★ Charles & Eddie - Would I Lie To You (, )
★ Blue Oyster Cult - (Don‘t Fear) The Reaper (, )
★ Mike Batt - Lady Of The Dawn (, )
★ Jimmy Cliff - Wonderful World Beautiful Children (, )
★ Lyn Collins - Think (, )
★ John Mayall - Don’t Waste My Time (, )
★ Zachary Hanson - (, )
★ Euromasters - Alles Naar De Klote (, )
★ Margret Ornolfdottir - (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Probleem: Mijn vriend heeft me ten huwelijk gevraagd maar ik weet het niet...Zoals vermeld in de titel, heeft mijn vriend (24) die ik aanbid tot de maan en terug me zojuist voorgesteld tijdens... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2023. Muziek van 1950 tot nu!2
6
11
12
14
17
18


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.Speler | Spel | Score |
admin | Rood Vierkant | 18.285 |
admin | Rood Vierkant | 17.874 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
admin | Rood Vierkant | 15.542 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
admin | dots | 40 |
admin | dots | 38 |
admin | dots | 34 |
admin | dots | 33 |
admin | dots | 3 |
Rechts