Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- Music Is My Life, It Is A Reflection Of What I Go Through ~ Lenny Kravitz
- Mijn relatie met mijn hond is echt belachelijk
- men meester heefd gezegt dat men spelling slegt is en dat ik teveel foutje's maak
- oost west , dorst gelest
- Dat is ongeveer hetzelfde als stellen dat de visindustrie overbodig is omdat je ook gewoon vis kan kopen in de winkel
- Paard trapt man in ziekenhuis bij Derbyclub Opglabbeek. WTF DOET EEN PAARD IN EEN ZIEKENHUIS??
- mattie4life owns farcry instincts
- Vossen: 'Ik zacht met te veel dingen in mijn hoofd'
- Usonsard Asonsird
- Mama? Moet ik nu die vlag uit de tuin halen of wachten tot devolgende WK?
- Vuur vrullie die ins sjeif wille goan op eine stool...
- Ja... (en dan de 'ga maar langs hier'-beweging)
- In Marokko is het niet moeilijk om te onthouden wie de broek moet dragen; Ma rok aan.
- Strol Van Zwol, entrepreneur als het op "articulerend boeren" aankomt, heeft rechtzaak aan zijn been. Welk been, en voor welke misstap is niet geweten
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, zondag 14 december 2025. Dag 348 van het jaar, week 50
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 14/12:☆ 14/12/1983: geboortedatumRomy Muste
☆ 14/12/1991: Op deze dag kwam Tammy Wynette binnen in de hitparade met "Justified And Ancient"
☆ 14/12/1915: geboortedagJerry Daniels
☆ 14/12/1962: geboortedatumMarc Crowley
☆ 14/12/2018: sterfdatumJames Calvin Wilsey
☆ 14/12/1949: geboortedagCliff Williams
☆ 14/12/1968: Op deze dag kwam Praatpalen binnen in de hitparade met "Ome Sjakie (Het Hele Zakie Loopt In Z’n Nakie)"
☆ 14/12/2016: sterfdatumBunny Walters in Hamilton
☆ 14/12/1958: geboortedagMike Scott
☆ 14/12/2006: sterfdatumAhmet Errtegun
☆ 14/12/1987: geboortedatumKarim Réveillé
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Space Uncorn On Fire
★ Baäl-Peor
★ Die Knappen
★ Arcem
★ Terrible Sickness
★ Hammonds
★ Edane
★ Ras Algethi
★ Omega Point
★ Hiss Of Atrocities
De laatst toegevoegde uitgaven
★ Alexandra Sherstneu - (, )
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
★ The Beatles - I Feel Fine (, )
★ Pepper & Salt - Have My Love (, )
★ Scott Ringle - Surf Or Die (Album, )
★ Gene Vincent And His Blue Caps - Crazy Legs (nummer, )
★ Animal Drive - Bite! (Album, )
★ Grant & Forsyth - The Sun Ain‘t Gonna Shine Anymore (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Probleem: Genante blauwe oogHallo Brigitte Ik heb een apart probleem: ik heb gisteren ambras gehad in het café en ik heb slaag gekregen. Ik... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 51/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
4
7
8
9
11
SILVERTEAR - So Deep 21
13
STRUGGLER - Night Fever 27
14
15
17
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 26
19
BOTS - De Lange Weg 16
21
22
BON IVER - Second Nature 11
23
25
26
BIG AUDIO DYNAMITE - E=mc² 20
27
SCHMUTZ - Love Games 18
28
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
29
MICHAEL PENN - No Myth 22


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.| Speler | Spel | Score |
| admin | Rood Vierkant | 18.285 |
| admin | Rood Vierkant | 17.874 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
| admin | Rood Vierkant | 15.542 |
| Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
| admin | dots | 40 |
| admin | dots | 38 |
| admin | dots | 34 |
| admin | dots | 33 |
| admin | dots | 3 |
Rechts





