Welkom!
- Geej se lèllike voel hod!
- I don't know anything about music, In my life you don't have to. ~ Elvis Presley
- deprimerende COUNTRYMUZIEK
- Die 'nu wél' slaat op het feit dat Verceiteren aan het begin van het seizoen nei zei tegen KRC Geink omwille van familiale reidenen
- zoekt en gij vindt zult
- nadat de tafel haar val brak, za ze de hele dag met een blauw oog en een dikke kaak voor me
- Australian hat She was thc wa HE WORE A TOOTH FROM AND WE WILL GET YOU OUT OF HERE IN
- Meester, kan jij van ons een selfie maken?
- Ik ben naar een zelfhulpgroep voor anorexiapatiënten geweest. De opkomst was nogal mager.
- Wat is het verschil tussen een politicus en een trolleybus? Een trolleybus stopt als hij de draad kwijt is.
- Dàt zullen we nog wel eens zien!
- spreken is zilver hijgen is goud
- Sorry voor de tags iedereen maar ik denk echt dat sommigen van jullie dit goed kunnen gebruiken (vooral tijdens corona)!
- Peeters Vervoort het gaat helaas via deze weg nu ook niet werken dat vriendschapsverzoek !!!!
- gebalanceerd onder gin Many praat altijd GROTMILJAAR!!!! hem sinds kinderachtig!! 's check nu!?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Vandaag, maandag 23 juni 2025. Dag 174 van het jaar, week 26
☆ Wat gebeurt er vandaag in de wereld?
- Jazzdag
Uit onze muziekdatabank...
Op deze dag, in de muziekgeschiedenis...
☆ Dagfeitjes uit de muziekwereld. Dit gebeurde er op 23/06:☆ 23/06/1977: geboortedagJason Mraz in Mechanisville
☆ 23/06/1988: geboortedatumAndrew Biofitz in Kyiv
☆ 23/06/1948: geboortedagLuther Kent
☆ 23/06/2015: sterfdatumShawn Nogers
☆ 23/06/1963: geboortedatumLizzy Borden
☆ 23/06/1985: geboortedatumRuben Ratliff
☆ 23/06/2000: sterfdatumRaymond Droz
☆ 23/06/2019: sterfdatumSpiro Malas
☆ 23/06/1971: geboortedatumEyvind Kang
De laatst toegevoegde artiesten of aangevulde bands
★ Violet Wind
★ House Of Suffering
★ Steel Against Steel
★ Aside From A Day
★ Tikhvin Troll
★ Upsidedown Cross
★ Pissing Razors
★ Vortex
★ Leader
★ Owdwyr
De laatst toegevoegde uitgaven
★ The Beatles - Don’t Pass Me By (, )
★ The Beatles - I’m Down (, )
★ The Beatles - I Feel Fine (, )
★ Pepper & Salt - Have My Love (, )
★ Scott Ringle - Surf Or Die (Album, )
★ Gene Vincent And His Blue Caps - Crazy Legs (nummer, )
★ Animal Drive - Bite! (Album, )
★ Grant & Forsyth - The Sun Ain‘t Gonna Shine Anymore (, )
★ Markus Freiwald - (, )
★ Magic Affair - Omen III (, )
Zelf info aanvullen?
Word lid en breid onze muziekdatabank mee uit! Artiesten, discografiën, pseudoniemen, familiale of andere verbindingen tussen muzikanten, videoclips en weetjes over deze videoclips, ... Alles wat je ingeeft wordt automatisch aan elkaar gelinkt!
Je moet ingelogd zijn om info toe te kunnen voegen.
☆ Een dagfeit - Kies een dag en een maand en voeg daarna het jaar en het dagfeit toe.
☆ Een artiest, groep, duo, collectief, ... - Voeg een artiest of combo toe. Leden die je ingeeft worden automatisch gelinkt aan dagfeiten, andere groepen, discografiën, ...
☆ Discografie - Voeg een release van een artiest toe.
☆ Een link tussen artiesten - De bassist van groep x is de broer van de drummer van groep y, ... link groepen aan elkaar, gebaseerd op relaties en familiebanden.
☆ - Pseudo's, alter ego's, gestileerde namen van bands, ... - De officiële en officieuze bijnamen en schuilnamen van artiesten. Dingen als CHVRCHΞS voor "Chvrches" kan je hier ook ingeven.
☆ - Weetjes over videoclips - Met behup van Google Maps/Streetview aantonen waar een videoclip werd opgenomen of uitleggen wie die ene bekende persoon is die er een gastrol in heeft.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
En ook: reclamespots waarin het nummer (of een parodie/pastiche) te horen is. Uiteraard met een link naar de reclamespot.
![]() |
Het vermoeden van Collatz
Het vermoeden van Collatz is een wiskundige stelling, bedacht door de Duitser Lothar Collatz. Deze stelling behelst een berekening die tot nu toe altijd op 1 is uitgekomen. Hier kan je uiteraard proberen of je een getal vindt waarvan de berekening niét op 1 uitkomt.· Probeer hier! |
![]() |
Brieven aan Brigitte, onze ombudsdienst Anders: Asociale hamsteraarsSeg Brigitte Net bij de Carrefour geweest, ik had toiletpapier nodig. Er stond iemand bij het schap met zijn wi... · Lees deze brief en Brigitte's deskundige antwoord! |
![]() |
Onze Online-Soap: Dagelijkse Zeep Aflevering 65: Metalen ontmoetingen en andere shitGôh wat is nu het spannendste wat er bij de Kneutersen gebeurd is? Kerstmis is weer gepasseerd, en behalve dat het weer een marginale schranspartij geworden is, evenals met nieuwjaar, valt daar weinig verras... · Oh spannend! Ik wil de rest lezen! |
![]() |
Spelletjes Dots, Alleyway, Elevator Action, ...We hebben een reeks spelletjes verzameld. Sommige in ouderwetse javascript, andere zijn bekende "arcadegames" die je hier gewoon kan spelen.· Yes!!! Spelletjes zijn ideale tijdverknoeierij! |
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 26/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
6
7
8
9
10
11
THE HAUNTED YOUTH - Broken 16
12
13
L7 - Pretend We’re Dead 21
14
15
16
17
CIRCUS CUSTERS - Monica 28
19
20
21
22
24
26
28
29
SCHMUTZ - Love Games 7


Hoogste scores
De scores van de spelletjes die jullie (en wij) spelen.Speler | Spel | Score |
admin | Rood Vierkant | 18.285 |
admin | Rood Vierkant | 17.874 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 16.92 |
admin | Rood Vierkant | 15.542 |
Bezoeker | Rood Vierkant | 15.964 |
admin | dots | 40 |
admin | dots | 38 |
admin | dots | 34 |
admin | dots | 33 |
admin | dots | 3 |
Rechts