Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- Celebrity and secrets don´t go together. The bastards will get you in the end ~ George Michael
- sendenalen esso es
- Waarom is Pieter vd Hoogenband gestopt met zwemmen? Marcel Wouda
- E cineva interesat de un cont pe Filelist? if so, pm!
- bejaarden zijn van plan om hun huisdier mee te nemen int rusthuis. das wel goe gezien, als er dan wa stront in de gang ligt kunne ze et op hun hond steken
- doe maar goed je best dan doe je al gek genoeg
- Waat doon ve op ne burger? Vleis, ei, tomat, sloai, juuntjes, saws
- Momenten zoals deze zijn degene die je zou moeten gebruiken om je dierbaren eraan te herinneren hoe belangrijk ze zijn.
- Bedankt meneer de wind is heel vriendelijk, maar ik zal zelf mijn tuin wel reorganiseren en heb voorlopig geen attributen van de buren nodig
- Hoesten in de elleboog en scheten laten in de knieholte
- Hé Vadis wat zit er in je valies? Heej ja heej ja how
- sendenalen miet kroeps!
- In een groot, sierlijk, met goudkleurig vilt bekleed rood-op-snee boek stond netjes vermeld wie er zoal over de vloer kwam. Én over de matras! Hihihihihihi!!!
- Er is een voor en naaaa, in Appelscha, dus zeg allemaal maar jaaaa, het is nooit saai in Appelschaaaaaa
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


Rechts

