Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- She Brought Colors To My Life ~ George Strait
- Leg je gsm steeds in een andere kamer
- MAURICE Cent-Six (sossies)
- Enjoyed examining this, very good stuff, thankyou . While thou livest keep a good tongue in thy head. by William Shakespeare. dadgcgecdbdb
- Er is een nieuwe, bewoonbare planeet ontdekt. Ignorantici zijn al volop aan 't speculeren of dat ding een schijf of een bol is
- Een vrouw die om de twee jaar met een andere vrouw ligt te scharen: een lesbiënnale
- Willem Verbraad, breiconstructeur in een home voor delinquenten, heeft zich tijdens zijn eerste tongkus zodanig verslikt, dat hij er bang voor is geworden en dit enkel nog met zichzelf wenst te doen
- We doen raar.
- Den hiele tiejd bullebakke tege ziene werkmakker... en voele proat verkoëpe...
- LOEPZUIVERE PENALTY , maar noch de scheids, noch de lijnrechters, noch de vierde scheids, noch de VAR ziet dat? RONDUIT BECHAMEND !!!!!!
- Digitale persconferentie over vaccins loopt een Beke mis door technische blunders
- Branico Sossokoro, een immer lichtgeraakte sportvisser uit Zuurne die natuurlijk niet écht zo heet, dabt tijdens voetbalmatchen duchtig in zijn reet
- Heej dag Roel er zit een hond op jouw stoel! Heej ja heej ja hooow!
- Heej Reejmond steek deze kaars in je kond! Heej ja heej ja hooow!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1040:
Zeus created people with four hands, four legs, two heads and one soul. He saw how happy they where and decided to cut them in two. From then on we all are searching for our soulmate.

In dit kwootje zitten 36 woorden, samen goed voor 184 characters, waarvan 11 a's, 4 c's, 8 d's, 20 e's, 3 f'en, 2 g's, 10 h's, 4 i's, 6 l'en, 3 m'en, 8 n'en, 14 o's, 4 p's, 9 r'en, 8 s'en, 10 t's, 7 u's, 7 w's, 2 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Reejmond steek deze kaars in je kond! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 7 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


