Voeg de kleine lettertjes toe
- Geej se lèllike voel hod!
- There is no dark side of the moon really Matter of fact it´ s all dark ~ Pink Floyd
- Liam Gallagher = KUNT
- Wie weet werd de foto wel gepost om eventuele ongeruste baasjes in te lichten die dan misschien wel eventueel per toeval de foto op fb zouden zien en opgelucht denken: "ah, onze hond is ergens gezien"
- Barzan Tatti, iemand die vorig jaar achteraan nog stevig moest hertimmeren, levert geschild fruit aan uw deur. Ook 's nachtssss!
- ik heb kuiten waar vrouwen vreselijk vochtig van worden.
- Er guckte, als hätte er in Köln Donner gehört
- beter achter het hek dan in de sloot
- Reading Kwotes, if you think this is culture, sport or entertainment, you are a stupid cunt.
- *stommelgerommeldebommel* heui hoow ho! Wat is dat? Wat kan dat zijn?
- Ik kan niet tegen de ongemakkelijkheid hier
- 'Mr Bean brengt mensen bij elkaar' de tijd waar we nu inzitten: GEEN SAMENSCHOLING!!!
- 1☬
- In het verhaal staat te lezen dat Mickey het huis van Goofy passeert, die aan zijn voordeur staat, met een hamer. 'Hij hamert er flink op los!' - Op de bijgaande illustratie zie je dan dat er een naambordje aan de deur is gespijkerd, met één nagel. Is dát dan 'er flink op los hameren' ????
- Ik ben 27 jaar wegenwachter geweest bij vdab en raadt iedereen aan om een lid maat schap en niet vergeten een euro pech af te sleutelen on mis baar toen ik nog in dienst was heb ik drama's mee gemaakt
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Voeg geleverde werken toe
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23


Rechts


