Voeg een dagfeit toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I guess I am a feminist of sorts. I love women so much, and I celebrate the feminine in me because I appreciate it so much. ~ Steven Tyler
- Aste dich nog wils inschrieve om met de bus met te guen noa optrede van Tina Turner mooste det deze aovend doon aane toog.
- hoge bomen verliezen veel bladen
- Tett´n! Tett´n! Tett´n!
- Sorry dat ik jouw mopje van "rammadam" niet grappig vind. Het is RA MA DANNN, met een n. Niet met een m.
- En toen luidde het verdict: verdikt. Beetje magertjes, vind ik.
- Aan alle haters en praters aan iedereen die dacht dat ik het niet kon... jullie hadden gelijk
- Schplõh!!!
- Steef Kozak, een klaaggrage ping-pongspeelster uit Baaksbergen, weigert met haar advocaat te spreken
- Hij zegt ook dat het niet gratis is dat u daarvoor moet betalen na een maand? En dat ze niks gratis geven. Maar heb wel gelAchen?
- YEAH RIGHT! Alsof JOUW vader zich nooit aftrekt!
- ni har vunnit 5 bortamatcher dock
- Grienda woonde op haar tweeënveertigste nog steeds thuis. En om het 'kind zijn' wat extra te onderstrepen, speelde ze trampoline op bed
- smells like Noo Leiko on schorsenerenday
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
