Voeg hoesfoto toe
- Geej se lèllike voel hod!
- I´m a tidy sort of bloke I don´t like chaos. I kept records in the record rack, tea in the tea caddy, and pot in the pot box ~ George Harrison
- mijn vrouw is al een uur aan het duiken, hoewel ze gisteren pas leerde zwemmen
- Euh ja, we kunnen van alles doen. Maar als GIJ nu om te beginnen al eens definitief off fuckt, dan zijn we al een flinke stap in de goeie richting
- 'Vrouwen moeten luisteren en doen wat ik zeg. Zij moeten vooral niet zeuren'
- It was the scream of a sounding day
- blijven kan niet 677540211
- De postbode zal de rekening in de bus steken. De facteur volgt.
- Het is acht uur Arthur!
- Kunnen vissen roepen?
- ... Je komt mekaar tégen!
- ... maar ja, jij bent ook ONNOEMELIJK dom!
- Soms lees ik willekeurig op internet een sterk citaat, en dan denk ik: dit zou een mooi Kwootje zijn voor dwarsbalk.be - blijkt dan dat ik al op dwarsbalk.be zit te kijken!
- Astried Kolziol, een typische klappij die "nooit wat verkeerd doet", eet géén eclairs. Nooit. Het is niet dat ze er tegen is ofsoo, maar ze lúst die gewoon niet!
- Van Der Gijp heeft het blijkbaar niet zo begrepen op de Rode Duivels. Dat is niet erg. Van sommige mensen is de mening niet belangrijk.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Hoesfoto toevoegen
Doe mee!

groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 19/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
7
8
9
10
11
MC5 - Kick Out The Jams 25
13
SYSTEM 01 - Drugs Work 3
15
16
BOTS - De Lange Weg 6
17
18
DOE MAAR - Nachtmerrie 31
19
DEVO - Girl U Want 16
22
THE SHINS - Phantom Limb 18
24
POND - Young Splendor 14
25
26
APPALOE - Ritmo Inferno 28
27
FATBOY SLIM - Praise You 13
28


Rechts

