De Top 30
- Geej se lèllike voel hod!
- Don't play what's there, play what's not there. ~ Miles Davis
- apen kunnen niet zingen, maar ze doen ook geen poging
- Sinds Hesgoal is opgedoekt loopt donnydeligt elk weekend doelloos rond. Geen vrienden, geen hobby's, niks.
- ik krijg koppijn van defour
- Met deze keu kan je je ook aan je tenen krabben.
- Het tweede deel van Tweedle Dee gaat over werkonbekwame wenkbrauwen
- Teleurgesteld? Gefrustreerd? Ga je gang maar, want het is #klaagweek op Facebook! En je weet: een themaweek op facebook stopt nooit!
- hoe bestààt het!
- Waar gaan we het vandaag eens over hebben? Aambeien? Braaksel?
- Sechhhh!
- als de nood het hoogst is is de wc vlakbij
- Haar naam is Laura, een hele vieze mijt
- Ik ben niet nieuwsgierig, ik ben belangstellend...
- "Wat? Nee ik heb geen goudvis bij nee. En ik ben ook niet van plan om ooit nog een goudvis mee te brengen, fuckverdorie!"
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
De eigenzinnige Top van dwarsbalk.be
De Eigenzinnige Top-30 is een wekelijks samengestelde top van nummers waar jij voor gestemd hebt. Wij hanteren de regel: als jij een nummer in de top wil stemmen, dan doe je dat. Als jij deze week aanhoudend al een nummer van Jack Harlow in je hoofd hebt en je wil dat in de top zien staan, dan stém je daar gewoon op!Elke stijl en elke periode is toegestaan. En we beperken ons niet tot singles, ook albumtracks zijn welkom!
☆ De Top-30 van week 39/2023 < >
#
ARTIEST - Titel
Score
HP
VW
AW
☆ Maak een Spotify playlist van deze Top-30
☆ Verdwenen uit de Top-30:
GRAUZONE - Moskau | FRONT 242 - No Shuffle | SABATON - Camouflage | MEN AT WORK - Who Can It Be Now? | WEEKEND FIXERS - Purple Blossoms | STROMAE - L’enfer | NITZER EBB - Let Your Body Learn |
☆ De langst genoteerde nummers
#
ARTIEST - Titel
AW
6



