Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- It´s Thursday evening in Toronto - I had to actually ask the drummer - but for us, it´s Friday night ~ Paul Weller
- Uitreiken naar wat voor je ligt wordt gemakkelijker als je loslaat wat achter je ligt.
- We as human peoples have to do something at the upheating of the universe
- We hebben weer een dingetje gevonden waarbij je je kostbare tijd weer gralijk kan verkwanselen!
- Is wat foto’s na Leuven gestuurd pff nog geen oog dicht gedaan.
- SKEMBOEROEB SHEB KHAZEM CHIMENEI SMERHODNIWOA!
- Deze kwootjes maken het gezellig! Lees ook het volgende...
- Muggengeheugen: De Mechelarenaars zijn vooral ook luid
- Mijn hand riekt naar jou
- Elke ZASDE liker moet Pools leren en daarna bij de buurman op bezoek gaan!
- Wa moet ie hemme?
- patutel
- Aan alle haters en praters aan iedereen die dacht dat ik het niet kon... jullie hadden gelijk
- Ja, je kan wel stellen dat ik besluiteloos ben... Of nee, wacht
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #699:
Vuil gespuis
Doe mij een plezier
en ga naar huis
je bent niet welkom hier

In dit kwootje zitten 18 woorden, samen goed voor 88 characters, waarvan 3 a's, 4 b's, 12 e's, 2 g's, 2 h's, 7 i's, 2 j's, 1 k's, 3 l'en, 2 m'en, 5 n'en, 2 o's, 2 p's, 6 r'en, 3 s'en, 2 t's, 3 u's, 1 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Arthur jij lijkt wel héél overstuur, heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 10 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 31/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
17
ED SHEERAN - Afterglow 27
19
22
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 14
24
ABC - All Of My Heart 23
27
SEAL - Kiss From A Rose 12
29
31
SCHMUTZ - Love Games 1


