Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- The Music Was New Black Polished Chrome And Came Over The Summer Like Liquid Night ~ Jim Morrison
- Volgens Lokeren was Sollied niet nuchter genoeg om het goed uit te leggen aan de spelers. Volgens Sollied waren de spelers niet slim genoeg om zijn uitleg te verstaan.
- Ja, en om de vier dagen wordt er dan nagegaan of iemands ondergoed ververst moet worden
- lachen als een hoer met liespijn
- Jormeidt & Walbrik Allochtre
- Er gaat nogal gekakt worden in Mechelen 🤔
- De onderzoekers gespecialiseerd in digitale technologieën, bekend als NTECH onderzoekers, van het directie van de gerechtelijke politie (SDPJ) brengen onder uw aandacht dat, na een computeroperatie van Cyber-infiltratie op het gebied van kinderpornografie, pedofilie, Cyber Pornografie, exhibitionisme, seksuele handel sinds 2009.
- De vervelende patient kreeg bij zijn terugkeer in de OK een flinke holwassing
- Sorry dat ik jouw afgezaagde, belegen grapjes totaal niet goed vind, meneer alexx FAGNEW
- Ja... Daarom huilt-ie ook door
- De familie Kneuters heeft al verschillende scheetsrampen overleefd
- Uw bericht hier?
- Wat ik hiermee uitmaak is wat je niet gebruikt in de loop der tijd kwijtgespeeld. Oei tijd dus om
- waar zaten die 2 ezels die een nieuwe thuis moesten hebben?
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #699:
Vuil gespuis
Doe mij een plezier
en ga naar huis
je bent niet welkom hier

In dit kwootje zitten 18 woorden, samen goed voor 88 characters, waarvan 3 a's, 4 b's, 12 e's, 2 g's, 2 h's, 7 i's, 2 j's, 1 k's, 3 l'en, 2 m'en, 5 n'en, 2 o's, 2 p's, 6 r'en, 3 s'en, 2 t's, 3 u's, 1 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Guillaume ik had vannacht weer een droom! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 140 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

