Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I Was Perceiving Myself As Good As A Man Or Equal To A Man And As Powerful And I Wanted To Look Ambiguous Because I Thought That Was A Very Interesting Statement To Make Through The Media And It Certainly Did Cause Quite A Few Ripples And Interest And Shock Waves ~ Annie Lennox
- Elkaar omduwen màg!!!
- Dimi de Condé had een band met Lommel .
- De voldoening en dankbaarheid van oproeopers is groot.
- Huh!? En dan krijg ik plots gewoon koppijn of wat!?
- Ge hoeftkens niet meer terug te komen Carl
- Gay nicht in die stadt, gay nicht in die stadt, heut' nacht
- Ja! Dan gaan we samen fijn romantisch naar een strand, we maken een kampvuur, jij vraagt me ten huwelijk en ik lach u gewoon uit!
- .Erection priests
- Harry Spaanzak, een aan onanie en aan drank verslaafde importeur van afwassponsjes uit Sexbierum, ziet zichzelf genoodzaakt te verhuizen naar een plek waar pétanque geen bedreiging meer vormt
- dorst hebben om een kameel jaloers te maken
- De Patrick en Het Tweede Gelaat, twee films waarin een Patrick iets heeft met een hamer
- KabouterBob: Club beurs geslagen ...
- Ignorantici (ig-no-RAN-ti-ci) (de; m(m)): meervoud van ignoranticus. Personen die pretenderen kennis te hebben maar door hun uitspraken het tegendeel aantonen.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6934:
Amerikaanse vrouwdozen

In dit kwootje zitten 2 woorden, samen goed voor 22 characters, waarvan 2 a's, 1 d's, 3 e's, 1 i's, 1 k's, 1 m'en, 2 n'en, 2 o's, 2 r'en, 1 s'en, 1 u's, 1 v's, 1 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Antoon ik ben het niet meer gewoon! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 120 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
5
6
9
10
11
16
17
PAUL MCCARTNEY - Young Boy 23
18
19
20
THE KINKS - Come Dancing 30
23
25
26
BRAD - The Day Brings 19
27
29
HARPO - Movie Star 8
31

