Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Excuse me while I kiss the sky ~ Jimi Hendrix
- beter te laat dan overtijd
- Sens au cœur de la nuit,l'onde d'espoir, ardeur de la vie, sentier de la gloire
- wijsheid komt met de blaren
- Jehjoa, veer zeen oach ingesjreve veur de Groëte Heëlesje optocht.
- De veertigjarige vrijgezel uit het zuiden van de provincie, die anoniem wenst te blijven, is de trotse eigenaar van de babyblauwe Hummer Coupé.
- hey up BIG UP!
- De zeisende zot. De zeis en de zot.
- Hahahaha daar is dat woord weer... "in"... hahahaa
- De 'bushalte-glimlach': het samenknijpen van de lipppen, waarbij de lippen volledig verdwijnen, en de mondhoeken naar beneden hangen
- Stanley Ugt, een gevaarlijke presentator uit Gierne, knoeit steevast met koekbeslag in badkamers
- Du er blevet valgt til at deltage GRATIS i vores loyalitetsprogram! Det tager kun et minut, og du modtager en fantastisk pris.
- I can be SHIT,MAMA
- There's mony a mickle maks a muckle
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #205:
gezwind rees m´n onsterfelijke ziel naar de bruine, door bosmensen afgeknaagde grasvelden

In dit kwootje zitten 13 woorden, samen goed voor 90 characters, waarvan 6 a's, 2 b's, 5 d's, 15 e's, 2 f'en, 4 g's, 4 i's, 1 j's, 2 k's, 3 l'en, 2 m'en, 9 n'en, 4 o's, 6 r'en, 5 s'en, 1 t's, 1 u's, 1 v's, 1 w's, 2 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej mijn vriend je hebt een sticker verdiend! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 119 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23



