Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I guess I am a feminist of sorts. I love women so much, and I celebrate the feminine in me because I appreciate it so much. ~ Steven Tyler
- Sally Knetsers, voodoospecialist in een parochiale metalband, kan elk spannend verhaal zó vertellen dat het niemand boeit
- Bєv єstíg uw A drєs vσσr uw Vє rzσnd єn Bє stєll íng
- I have more trust in a dead fkn gnu than i have in stinking evil lying wankstain cnt johnson
- als het kalf verdronken is , kon het niet zwemmen .
- Ze hopen dat ze de rubbertjes zo makkelijker aan de man kunnen brengen. Natuurlijk 'aan de man', een vrouw heeft niks om die 'aan' te doen
- klank maakt meer kapot dan je lief is
- de gids is de weg kwijt
- igsm0;i0ueueee0; i0HHHH;i080;i08ueueee;i07twie;i08HH;i086; i0ueueee0;i080;iiii;i07HH; - 9€nk : nul één
- Sorry dat niet elk kwootje grappig, informatief of op een andere manier nuttig is. Sommige vervelende mensen voegen spam toe.
- KarelMarks: Tijd voor de coëfficiëntenpolonaise!
- De hotelgasten schamen zich immers niet en hebben openlijk sesk voor de ramen
- Heej dag Roel er zit een hond op jouw stoel! Heej ja heej ja hooow!
- EN HELENA WORD ZWANGER DE REST MOET JE MAAR LEZEN MAAR IK HEB DIT BOEK GESPAARD MET HET LAASTE NIEUWS SAMEN MET DE DVD
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4309:
alles kan, behalve van een oude vrouw pastoor maken

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 51 characters, waarvan 6 a's, 1 b's, 1 d's, 7 e's, 1 h's, 2 k's, 3 l'en, 1 m'en, 4 n'en, 4 o's, 1 p's, 2 r'en, 2 s'en, 1 t's, 2 u's, 3 v's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Brihang er staat een paard in de gang, heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 394 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29



