Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- We thought that if we lasted for two to three years that would be fantastic ~ Ringo Starr
- De stomme idioot had "Vinni Vidi Vicci" op zijn arm getatoeëerd. Die domme fout stond op zijn lijf geschreven.
- wat is dit nu weer voor een rukkwoot
- Ik heb nog nooit gekongtust
- Scheven Defour
- Dat is ongeveer hetzelfde als stellen dat de visindustrie overbodig is omdat je ook gewoon vis kan kopen in de winkel
- op ieder potje plast een dekselse mens
- Een Genkenaar komt een videotheek binnen en zegt 'Mèèh ik zie filme joh!'
- Tanja isser get vuurzichtig met gewoere. Ich heb er nog gein gezeen
- Ulrik Schafsteijger, de man die steevast in tennisoutfit gaat winkelen, is vorige week in het huwelijk getreden met een vrouw die unaniem wenst te blijven
- Hij heeft weer een ferm wicht gezien en zegt 'Hàllow!'
- it's hard to win against a smart person, but its damn near impossible to win an argument with a stupid person
- Een bitterbal, een cervela (ooit iemand bij stilgestaan dat die naam wel bijna van cerveaux moet komen? Hersenworst! Een drolvormige allegorie op het geestelijk vernuft dat het plat consumentisme dient, welke vooruitstrevende geest kon in die tijd tegen zulke avant-garde zijn?), dat was van ongeziene waarde tijdens het Interbellum!
- I HAVE TO MUST KOTS!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6876:
Fency Lebberket, voorleesmoeder in een tuningclub, heeft vorige week een vleermuis gezien

In dit kwootje zitten 12 woorden, samen goed voor 89 characters, waarvan 3 b's, 2 c's, 1 d's, 21 e's, 1 f'en, 3 g's, 1 h's, 5 i's, 2 k's, 3 l'en, 2 m'en, 7 n'en, 4 o's, 5 r'en, 2 s'en, 3 t's, 3 u's, 3 v's, 1 w's, 1 y's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Margriet, je weet toch: bidden helpt niét? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 133 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

