Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Ces't le ton qui fait la music ~ Rue Rapide
- ZildeBilde: Maar goed dat ie de bol'at! KabouterBob: (a)ZildeBilde Had em nie Sinan komen
- Braakliggend terrein: een plaats op een stoep of ander openbaar gebied waar iemand gekotst heeft.
- zal ik die tekst even voor je copuleren
- Even een minuut stilte voor de platte-aarde-aanhangers, die anno 2022 NOG STEEDS ignorant genoeg zijn om te denken dat de aarde plat is
- Hij heeft wel een grote neus he? - Ja, hij was te laat bij het neuzen uitdelen, ze waren op. en toen hebben ze er maar een elleboog op gezet
- 27일 메가슬롯 관련주는 동시다발적으로 낮은
- niets kan 's freuen
- Als je Jeroen van der Boom hoort zingen krijg je toch gewoon keelpijn in zijn plaats? Wat 'n gekweel
- de druppel die de gloeiende plaat doet overlopen.
- What does the fox say? MAAR WA INTERESSEERT MIJ DA!?
- Het is toch wel ver gekomen, dat het 'zich aftrekken' ook al gezien wordt als masturbatie
- deze website is ook voor degenen die soms een pintje te veel drinken en soms zat zijn
- De bakker op de hoek doet hasj in de koek
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #6311:
Kunnen de facebookmensen uit Meeuwen (Oudsbergen, BE) eens aangeven dat ze in Meeuwen (Oudsbergen, BE) wonen en niet in Meeuwen (Aalburg, NL)? Bedankt

In dit kwootje zitten 23 woorden, samen goed voor 150 characters, waarvan 6 a's, 4 b's, 1 c's, 5 d's, 27 e's, 1 f'en, 4 g's, 4 i's, 2 k's, 1 l'en, 1 m'en, 20 n'en, 3 o's, 3 r'en, 4 s'en, 4 t's, 8 u's, 1 v's, 4 w's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Roel er zit een hond op jouw stoel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 134 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

