Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I Suppose Ultimately I´m Interested In Music I´m A Musician I´m Not A Gunslinger That´s The Difference Between What I Do And What A Lot Of Guitar Heroes Do ~ The Edge
- You are to contact me with your surname and age for an unclaimed inherit funds link to your surname for more info.
- de vader van de dader had een kader rond zijn lader
- Romelu Lukaku moet meteen vertrekken bij Manchester Untied
- Hij gebruikt sarcasme-pillen... in België kan dat wonderen doen 😉
- de bange kip zat met een ei
- Rex Dildo
- Zijt ge 'r een beetje mee aan 't lachen of wa!?
- Gebruik een specifiek woord in een congruente zin: "Ik vulgair kutjes!"
- Koert Geestbets, een adolescent met een obsessie voor trektangen, slaagt er dagelijks in exact even veel keren in- als uit te ademen
- Want Afrika ligt in Amerika, en de Himalaya ligt in de woestijn
- Ik ga niet line-dancen, echt niet!!
- Het pornofilmpje werkte niet. De foutmelding zei dat er iets misliep met het "afspelen". Euh ja, dat dus.
- Mail, is het niet aardig dat je tot mij komt, men klikt en je zal verzonden worden
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5952:
Hoewel Club Brugge de nul heeft kunnen houden zijn de supporters niet tevreden. Een striemend fluitconcert rolt van de tribunes van Jan Breydel na de 0-2 tegen Westerlo

In dit kwootje zitten 28 woorden, samen goed voor 168 characters, waarvan 4 a's, 2 b's, 2 c's, 8 d's, 27 e's, 2 f'en, 3 g's, 2 h's, 5 i's, 1 j's, 1 k's, 7 l'en, 1 m'en, 17 n'en, 6 o's, 2 p's, 10 r'en, 5 s'en, 11 t's, 8 u's, 3 v's, 1 w's, 1 y's, 1 z'en, 1 nullen, 1 twee's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Zjeraar ik knip het vlees met een schaar! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 126 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
8
9
12
PAUL MCCARTNEY - Young Boy 20
13
RAMMSTEIN - Dalai Lama 13
15
BRAD - The Day Brings 27
19
BEN FOLDS FIVE - Brick 32
20
21
22
23
25
30

