Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Ces't le ton qui fait la music ~ Rue Rapide
- Plan een samenspel van samples
- moeskroen is beschuldingd van oplichding rei voor wat trek geen punten af of uit de competitie oplichting rei dat moet uit onsen voetbal competitie
- Hij mag niet meer missen, maar doet dat toch. Ai ai ai, Antwerp toch.
- Village People werd in 1977 opgericht nadat Victor Willis op de gelijknamige plaat had gezongen en er vraag naar optredens kwam.
- al is het weer nog zo somber, november valt na oktober
- Roel is niet akkoord dat de predikaten in de abstractielaag multiway kunnen gemaakt worden om bvb te checken dat een bepaalde methode aan een bepaald.
- Leg je gsm steeds in een andere kamer
- Hoe richt ik een BVBA op? Hoe licht ik een BVBA op?
- Wacht tot ik het bordeel beoordeel
- ik zou je het liefste in je doosje binnendoen
- kerst in december geeft mist in november
- Ik ben weer met mijn derde been uit bed gestapt
- kijk eens allemaal hoe 'n belangrijk leven ik heb! Ik ga koffie drinken bij staarbuks in Brussel en ik maak daar dan foto's van die ik op feesboek post via mijn aaifoon!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #4846:
Computers: why are mine always shite?

In dit kwootje zitten 6 woorden, samen goed voor 37 characters, waarvan 3 a's, 4 e's, 2 h's, 2 i's, 1 l'en, 2 m'en, 1 n'en, 1 o's, 1 p's, 2 r'en, 3 s'en, 2 t's, 1 u's, 2 w's, 2 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Lars je mopke ligt mij wat dwars! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 212 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 21/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
5
6
7
10
11
14
18
TONIC - Marylin En Jean 16
20
KOTO - Dragon’s Legend 19
22
OASIS - Champagne Supernova 20
23
BRAD - The Day Brings 17
24
BEN FOLDS FIVE - Brick 9
26
YAM - You Took My Heart 30
27
28
29

