Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I left school at 17 and was a star by the time I was 18... in certain parts of the world anyway ~ George Michael
- Als ik mijn outfit aantrek en nog eens goed in de spiegel kijk, denk ik toch onmiddellijk: “Wat ben ik een gralijk lelijk wijf, zeg.”
- Turn on, Carcela in, Cop out
- Mightygull: I got picture of weed and a bloke holding an egg
- veu as ge altij LOL achter auwe msn-naom zet
- Je bent toch niet getroffen door plotse ontlasting want dit kan bij een olifant sereuze proporties aannemen!
- Mensen die koffie in capsules kopen, betalen ± € 80 per kilo. Niet vreemd dus dat er niet hier, maar BUITEN de atmosfeer naar intelligent leven gezocht wordt.
- Hóe kúnt ge zó íets verkopen én zéker niet OP reis gaan
- De nest ontploft
- het is niet alles koek en ei wat blinkt
- STOP SHOVELING POOP! Now You Can Simply Lift & Toss!
- de met mascara beschilderde priester verslond kinderboeken als geen ander
- Ik heb stress maar ik weet niet meer wat ik moet doen tegen de stress. Meditatie en yoga helpt niet meer... Weet met mezelf geen raaf meer.
- .Erection priests
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5901:
Heej dag Geert ben jij al gecontroleerd? Heej ja heej ja hooow!

In dit kwootje zitten 12 woorden, samen goed voor 63 characters, waarvan 4 a's, 1 b's, 1 c's, 2 d's, 12 e's, 2 g's, 2 h's, 1 i's, 7 j's, 2 l'en, 2 n'en, 5 o's, 3 r'en, 2 t's, 1 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Kamiel jouw vader is een schlemiel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 431 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


