Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Marilyn Manson has a woman´s name and wears makeup. How original. ~ Alice Cooper
- het bier bij de buren is altijd koeler
- with the clicky of the thing
- tepelstreeltje666: wa is er met de klompany?
- my brother and I are extreemly happy having found your blog, it's really what my wife's friendsMy friends from work were scouring the internet in sear
- Marketing with video is emerging as among the most popular tools used by organizations to boost revenue and earnings. This article contains a huge amo
- Arrestien Vervoeren, een gefrustreerde kerosineverslaafde gitariste uit Boervelde, vindt het practisch om dingen eerst vanuit diverse perspectieven te bekijken en er dan los op los te gaan
- Heej dag Jan ben jij een vrouw of een man? Heej ja heej ja hooow!
- Het gaat niet goed met mijn chauffeur: hij kwam met z´n hoofd tussen deur
- fantastisch, eerst FB vrienden worden, vragen of ge na uw uren zo goed als gratis aan hunnen brol wilt kloten, en als da ni gaat, dan maar defrienden, en zaterdag wat naar de grond staan te staren....
- > deze website is speciaal gemaakt onder andere voor mensen die niet zo goed kunnen nadenken
- MySpace Profile - Don Grotesko, 20 years old, Male, Freiburg, good old south, DE,
- Op de beelden lijkt de man te ruiken aan een handdoek van de jongen. Andere bronnen melden dat het een onderbroek is.
- L'Orreäll. Want ik ben 'n paard.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2166:
Kust gij eens feestelijk mijn kont jong!?

In dit kwootje zitten 7 woorden, samen goed voor 41 characters, waarvan 5 e's, 1 f'en, 2 g's, 3 i's, 4 j's, 2 k's, 1 l'en, 1 m'en, 4 n'en, 2 o's, 3 s'en, 3 t's, 1 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Nanou wij krijgen melk van een koe! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 115 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 25/2026. Muziek van 1950 tot nu!2
3
4
6
9
10
12
ABC - All Of My Heart 13
13
14
18
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 16
21
JOHNNY CASH - Ring Of Fire 30
24
CLANNAD - Harry‘s Game 8
25
FUMIYA TANAKA - Phase 21
27
BOTS - De Lange Weg 2
29
WAYNE WADE - Lady 23



