Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I don't know anything about music, In my life you don't have to. ~ Elvis Presley
- Roop Pierre es ff noa achter..Snuyvers van Lille is van ziene klot gedreijd
- Bob threw up in his shoe!
- En maar bloemen schikken...
- In de toegevoegde tijd, toen het kalf al verdronken was voor de Luikenaren, maakte Denkey er nog 0-2.
- Een carburator op de keien
- Thuis verwijderde ze haar misvormde voeten. Orthopedisten geloven
- Bomapdg: ZildeBilde Waar kunnen we je webstek vinden mijn gedacht
- Het water staat tot aan de Lippenslaan
- Zei daar iemand fake and gay pent kom?
- Posterijen en geldoverschrijvend gedrag
- Ik las laatst iets over hypochondrie, en ik dacht: dat heb ik ook!
- Ik krijg het Spaans benauwd! Oftewel "cargado" als je dat toepasselijker vindt
- gebösseld – gebastelt gebrat - gebreitet gebrecht – (flachsbrechen) gebroochd – gebracht gebryt – gebrütet. Gebrumme - Brummen gebune – ...
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5452:
Wie van de drie heeft er model gestaan voor de Romeo's-frikandel?

In dit kwootje zitten 11 woorden, samen goed voor 65 characters, waarvan 4 a's, 5 d's, 11 e's, 2 f'en, 1 g's, 1 h's, 3 i's, 1 k's, 2 l'en, 2 m'en, 3 n'en, 5 o's, 4 r'en, 2 s'en, 2 t's, 2 v's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Matroos heb jij gekakt in die doos? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 211 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 26/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
5
6
7
8
9
10
11
THE HAUNTED YOUTH - Broken 16
12
13
L7 - Pretend We’re Dead 21
14
15
16
17
CIRCUS CUSTERS - Monica 28
19
20
21
22
24
26
28
29
SCHMUTZ - Love Games 7

