Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- We are bigger than Jesus ~ John Lennon
- De VAR zal het allemaal nog eens moeten bekijken. Ondertussen ontstaat er ruzie.
- Wat hebt u tegen ambtenaren? Die mensen doen toch niks.
- innivalot kér mellé Igen egy diétás kólát
- Je zus roept... alle kleine kinderen
- Zijn mopjes richten zich veelal tot, handelen over, of refereren naar uitwerpselen en/of de anale en/of genitale regio
- Personal developmentis an important element of achieving success and being happy. Not everyone who
- She drives me crazy, like no-one else. She drives me crazy and I can´t help Marcel
- Er brandt licht achter de toog, maar de deur zit op slot ... Ze pikken niet.
- Metallica... They pretend to be a real rock n roll band but in the dressing room they've got dicks in their mouths
- 'haha, jij zou er wat van maken!' betekent: 'Jouw opmerking was absoluut niet grappig, mijn reactie was puur uit beleefdheid.'
- bejaarden zijn van plan om hun huisdier mee te nemen int rusthuis. das wel goe gezien, als er dan wa stront in de gang ligt kunne ze et op hun hond steken
- houd is uw bekeek man
- De grootste sekte ter wereld wil de tentakels der hypocrisie nog eens uitgooien
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5161:
het onderste uit de kast halen

In dit kwootje zitten 6 woorden, samen goed voor 30 characters, waarvan 2 a's, 2 d's, 5 e's, 2 h's, 1 i's, 1 k's, 1 l'en, 2 n'en, 1 o's, 1 r'en, 2 s'en, 4 t's, 1 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Rozet heb jij nog koffie gezet? Heej ja heej ja hoow
~ Bekeken: 50 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8



