Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Everybody can sing in Liverpool! I know this for a fact! ~ Gary Dalyduring a live performance of "Christian"...
- One of these ideas is the fake scrotum, developed in the late 1960s, with a hidden radio inside.
- Het gaat niet goed met Rinus van der Hijg; zijn angst voor fruitvliegjes heeft hem tot waanzin gedreven. Hij draagt nu constant een harnas en pampers
- Waarom moet Clucht Brugge eigenlijk altijd (ex-)spelers van Genk binnenhalen? Hebben zij zelf geen scouting-unit?
- Wat het ook moge zijn allemaal oprotten met die vuile tapijtknopers
- Hij was de drummer van Joe Strummer
- Kevin Sorbo´s pretentieuze nichtje verkocht me meerdere memorabilia die geen cent waard waren
- Pieter steekt zijn wieter in een gieter
- Of course you're in trouble… your band has 8 guitar players and 10 drummers.
- Ik heb écht écht écht écht écht écht écht écht écht écht écht écht écht écht écht maar echt écht écht écht écht leren spreken als Bart Peeters
- Voor de kompetiesie
- round eyed LAD dwarf bravery THIS perceive
- ´k Blijf er trouwens bij dat de boekhouding van Standard nog ´s moet doorgenomen worden!
- Eerlijk is eerlijk, destijds hebben de missionarissen het geloof ook zonder condoom verspreid.
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #503:
Wat hebt u tegen ambtenaren? Die mensen doen toch niks.

In dit kwootje zitten 10 woorden, samen goed voor 55 characters, waarvan 3 a's, 2 b's, 1 c's, 1 d's, 9 e's, 1 g's, 2 h's, 2 i's, 1 k's, 2 m'en, 7 n'en, 2 o's, 1 r'en, 2 s'en, 5 t's, 1 u's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Lambert er hangt een schoen aan uw geirt, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 67 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
23
SCHMUTZ - Love Games 21
24
MC5 - Kick Out The Jams 27
27
APPALOE - Ritmo Inferno 30
28
30
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
31



