Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- It was a very formative time for me when I was getting into music It was the year of the concept album and there were so many fantastic singles ~ Paul Weller
- Welk dier is het onverschilligst? De lama! Lama zitten als je ‘t niet zo ‘n goei vindt ????
- That’s not god, that’s ACME, the coyote always uses them to get across the canyons
- Soms kom je iemand tegen en dan denk je: heb ik daar nog plaats voor in mijn hart?
- "Nu moeten we nog harder werken, want het kan alleen maar beter gaan. We spelen niet ons beste spel, maar zo winnen is ook wel leuk", zei Soeataers nog
- Tof.. men ramen trilde weer half uit zen kozijnen! Tof...* mijn* trilden* mijn*
- Een gezonde ziel kan niet in een droog lichaam leven
- Het bevindt zich binnen de Antwerpse ring. Dus die M in de afkorting moet wel voor marginaal staan
- Kan zich dat nog iemand herhinderen?
- Push Nipa Cum Lem
- Je mag gerust een beetje "open" gekleed rondlopen maar je tetten hoeven er ook niet... omzeggens "uit dreigen te vallen" ee!
- hoe meer zielen hoe minder bier
- De arme vrouw kent twee oriëntaties: rechts, en dat andere rechts
- Bring masculine back men
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3163:
I have more trust in a dead fkn gnu than i have in stinking evil lying wankstain cnt johnson

In dit kwootje zitten 19 woorden, samen goed voor 92 characters, waarvan 7 a's, 1 c's, 2 d's, 5 e's, 1 f'en, 3 g's, 4 h's, 8 i's, 1 j's, 3 k's, 2 l'en, 1 m'en, 13 n'en, 3 o's, 2 r'en, 4 s'en, 6 t's, 2 u's, 3 v's, 1 w's, 1 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Marcel, jouw pizza's lusten we wel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 85 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 44/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
4
7
8



