Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- The Music Was New Black Polished Chrome And Came Over The Summer Like Liquid Night ~ Jim Morrison
- wie aan de weg timmert heeft veel spijkers
- UFO betekent: Unidentified Flying Object. Gewoon een (nog) niet-geïdentificeerd vliegend object. Jammer dat wanneer men zoiets ter sprake brengt je twee groepen krijgt; een groep van degenen die de betekenis ervan kennen en zich gewoon afvragen wat het kan zijn, en een tweede groep die de eerste groep achterlijke idioten vindt omdat ze bij het horen van het letterwoord "UFO" denken aan een glimmende schijf met Azork en Nizork erin (twee groene mannetjes afkomstig van de planeten Mars of Saturnus) en "omdat de eerste groep in zulke wezentjes gelooft"
- bouwonderneming bewondering woning
- En als dan puntje bij paaltje op de i komt...
- er zijn twee soorten mensen: zij die me graag zien en zij die off kunnen fucken
- weet ge wa IK denk? da ge stillekesaan misschien beter eens gaat kijken voor iets anders, da denk ik!
- Als je beweert door God gezonden te zijn ben je idd gek, dat zijn al diegenen die dat beweren...
- er zal altijd wel érgens lichtinval zijn, je hebt dat niet onder de hand
- Is dat vandaag gebeurf ?
- Het poesje uit het slipje kijken
- En weeral laat hamilton zien wat een wanker en slechte verliezer dat die paljas is
- wijsheid komt met de blaren
- Wees maar zeker dat Club z’n uiterste best zal doen om De Ketelaere zondag te laten blijten
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #901:
Je mag gerust een beetje "open" gekleed rondlopen maar je tetten hoeven er ook niet... omzeggens "uit dreigen te vallen" ee!

In dit kwootje zitten 25 woorden, samen goed voor 144 characters, waarvan 4 a's, 1 b's, 3 d's, 27 e's, 6 g's, 1 h's, 3 i's, 2 j's, 2 k's, 4 l'en, 3 m'en, 10 n'en, 11 o's, 2 p's, 4 q's, 5 r'en, 2 s'en, 12 t's, 6 u's, 2 v's, 1 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Henk de beste sportclub is Genk! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 60 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
23
SCHMUTZ - Love Games 21
24
MC5 - Kick Out The Jams 27
27
APPALOE - Ritmo Inferno 30
28
30
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
31



