Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- We don't like their sound, and guitar music is on the way out ~ Decca Recording Company rejecting the Beatles, 1962...
- Ik ga niet line-dancen, echt niet!!
- I know an artist, he has a Russian sound technician. And a Czech one too. And a Czech one too.
- I´ve noticed you are round!
- Let op: geld eten kost ook geld
- Meester, kan jij van ons een selfie maken?
- Excuses are like rear ends. Everybody has one and they stink
- zolang mensen denken dat dieren niet denken, zullen denken denken denk eens na
- oude vissen uit de sloot halen
- Roel is een gebruiksvriendelijke krachtpatser voor productiviteit, met de prestaties en beveiliging die je nodig hebt.
- bu is den tied deste mit een koersboks en ne fietsband rond diene nek de Focus binne gings
- Nkuba duikt onder een pass dppr en zo kan Charles-Cook oprukken in de zestien
- De veertiger verdedigt vredig
- Caps -- Fake Scores (Wait till kickoff, Cancel by Var also Fakescore) ----- Insults ---- Links -- Racism -- Spam -- technische vragen: =====> Ban!!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2956:
Spreek jij ook gays? "Ja hoojjj! Wij ghaan shometheen even naar een thuincenthrum..."

In dit kwootje zitten 13 woorden, samen goed voor 87 characters, waarvan 6 a's, 1 c's, 10 e's, 2 g's, 6 h's, 3 i's, 6 j's, 2 k's, 2 m'en, 7 n'en, 5 o's, 1 p's, 3 r'en, 2 s'en, 3 t's, 2 u's, 1 v's, 1 y's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Omer heb je weer jeuk aan je ster? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 128 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
5
6
7
10
12
RAMMSTEIN - Dalai Lama 11
17
18
19
PAUL MCCARTNEY - Young Boy 23
20
21
22
THE KINKS - Come Dancing 30
25
26
BRAD - The Day Brings 19
27
29
HARPO - Movie Star 8
31
32
SCHMUTZ - Love Games 12

