Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Don't play what's there, play what's not there. ~ Miles Davis
- Ik maak graag 'uitleggende' gebaren tijdens het hoesten, en aangezien dat MIJN zaak is moet ik dat algeheel, volledig, en honderd procent helemaal ZÉLF weten.
- Wa!? - euhhm - Jomma allee wa segde gij nu!? (cliche-conversatie uit Thuis)
- 'we gaan kijken of zijn hersenen schade hebben opgeleverd'
- Denk aan het milieu. Ruk je op deze mail niet onnodig af.
- Rob schoofs de bal in doel
- ik denk dat ik denk, dus ik denk denk ik
- Peter Maås is een coowech die altijd zo hoowëg mowegelek mikt
- de kapperszaak is permanent gesloten
- Ik spreek vele talen behalve chinees, en japans is chinees voor mij
- Im standing on the picture with the 3rd person singing...
- Ik word tellekeskiër gelinkt aan plakband, en terecht, maar ik was ook grote fan van splitnageltjes!
- I know that alcohol doesn't solve problems..but neither does milk
- Kockanadrág!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1418:
'edde gij ow eige wel es afgevroagd veurwà pesies de ge nooit nie mee meugt?

In dit kwootje zitten 15 woorden, samen goed voor 81 characters, waarvan 2 a's, 4 d's, 16 e's, 1 f'en, 6 g's, 5 i's, 1 j's, 1 l'en, 2 m'en, 2 n'en, 4 o's, 1 p's, 2 r'en, 3 s'en, 2 t's, 2 u's, 2 v's, 3 w's, 1 drie's, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Murat ik heb je auto beklad! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 64 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 18/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
6
8
9
10
12
13
POND - Young Splendor 17
14
15
DEVO - Girl U Want 26
17
THE SHINS - Phantom Limb 25
18
20
22
23
SCHMUTZ - Love Games 21
24
MC5 - Kick Out The Jams 27
27
APPALOE - Ritmo Inferno 30
28
30
DOE MAAR - Nachtmerrie 15
31



