Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- If I ever get to go to the moon, I'll probably just stand on the moon and go´ Hmmm, yeah. fair enough. gotta go home now ~ Noel Gallagher
- als god op aarde zou wonen , zouden de mensen zijn ruiten ingooien
- binnen een paar weken of maanden krieorlt het van die uilen hier in belgie.en het zit er al van vol......... kloteleiders,en morgen gaan we verder lachen met clinton aan de macht whahahahaha
- Sprookjes zijn verhaaltjes waar een les in verwerkt zit. Dat van Roodkapje daarentegen is 100% waar gebeurd
- Maak een zin met het woordje... Canadees: "Ik canadees pint niet meer autorijden.
- Wat moeten we nu tegen elkaar zeggen: vrolijk nieuwjaar?
- We verwachten middagtemperaturen rond 12 h.
- Thuis verwijderde ze haar misvormde voeten. Orthopedisten geloven
- As a matter of fact, I was not able to withstand the temptation, but to record certain nasty solo action with you in main role, and later produced a few videos exposing your masturbation and cumming scenes.
- Goddammit Nancy, shut your whore mouth. - #67075533 added by opchow at Fuck off Nancy.
- het is toch verschrikkelijk grote inbeziel
- Gedaan met die optimistische, vooruitstrevende, tolerante, open-minded goedzak mentaliteit van me.
- Recht in eigen hand. Zo moet het zijn. Want pepampellen van criminaliteit moet stoppen.
- Kan je aub zorgen dat je snel héél ver uit mijn buurt geraakt en daar wat gaat liggen wegrotten? DANKJEWEL!!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2698:
Ik kan niet kantklossen en dat vind ik niet eens erg.

In dit kwootje zitten 11 woorden, samen goed voor 53 characters, waarvan 3 a's, 2 d's, 7 e's, 1 g's, 4 i's, 5 k's, 1 l'en, 8 n'en, 1 o's, 1 r'en, 3 s'en, 4 t's, 1 v's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Marcel, jouw pizza's lusten we wel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 127 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
Zoeken
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 14/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

