Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- It´s Thursday evening in Toronto - I had to actually ask the drummer - but for us, it´s Friday night ~ Paul Weller
- ouders steeds toleranter: Dronken jongeren mogen kots zelf opruimen met waterspuit
- als jij da argonant gedoe van gisteren goe keurd awel dan val je me vies tegen
- sommige smoelen VRAGEN gewoon om goed op geklopt te worden
- We zullen voor deze systemen niet meer actief ontwikkelingen.
- wat een boer niet kent, weet hij niet
- buffalooo27: KVM kan een match fixen, maar een stream fixen is blijkbaar te moeilijk
- Leko heeft heel speciaal plan klaar en kiest vanavond voor dit elftal. Plan heeft niet gewerkt...
- RSCL = Racing Speelt Champions League
- Houdt uw duimen gekruist eh!
- Aan de namen te zien (Barbie, tijgertje, jokertje) dacht ik eerst dat het over een uitzending van Studio 100 ging, maar die brengen hogere klasse producties.
- De Platte-Aarde-Beweging. Want ook wetenschappers hebben iemand nodig om keihard uit te lachen
- neushaar-logica: niet te zien in spiegeltje, niet te vangen met pincet, wel met mijn dikke vingers
- Haarspeld effen cognac, dit moet u onthouden van de rest van de Europa League, travel instructions destructions, districtions
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #5545:
Teleurgesteld? Gefrustreerd? Ga je gang maar, want het is #klaagweek op Facebook! En je weet: een themaweek op facebook stopt nooit!

In dit kwootje zitten 21 woorden, samen goed voor 132 characters, waarvan 10 a's, 2 b's, 2 c's, 2 d's, 21 e's, 2 f'en, 4 g's, 2 h's, 2 i's, 2 j's, 5 k's, 3 l'en, 2 m'en, 5 n'en, 9 o's, 3 p's, 5 r'en, 4 s'en, 9 t's, 2 u's, 4 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Lambert er hangt een schoen aan uw geirt, heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 15 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


