Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Ze hebben mij gekozen omwille van mijn acteertalent en niet omdat ik toevallig een lief snoetje heb ~ Koen WautersTijdens een interview over de film "Intensive Care"...
- dju toch kan niks geen video's meer posten
- Voor niemand interessant, deze hele site niet
- Zij had in haar ogen, het blauw van ellebogen. Ze hield niet van kloezo, "en terecht" dacht ik zo
- En wat al Catherine witt verliest ?
- Geef mij maar die achter stuur . Heren heb gegoold. Pumps tot maat 43. De rest te krijgen bij s#%shop
- Als alles doorgaat zoals het was, als we onze dagen doorbrengen met het feit dat 'dit de manier is waarop dingen altijd zijn gedaan', dan verdwijnt het geschenk, gesmoord door de as van angst en bezorgdheid om de status quo te verdedigen
- de gynecoloog bevalt het niet
- Nilsson heeft zich gisteren geblesseerd op training, vandaag dat hij er niet bij is
- Bastian Klemonzrud, Prof. Drs. Sergov Barinek, Jormeidt Allochtre, Zundbarg
- kerst in december geeft mist in november
- een gynaecologe roept op dat álle vrouwen voortaan naakt slapen. Als is de reden waarom net iets minder sexy.
- Wij staan aan JOUW kant!
- de site voor zwamkutten en mestmuilen
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2372:
Door onwetendheid wist ik niet wat ik deed, maar als ik toen wist wat ik nu weet, deed ik toen niet wat ik deed en wist ik nu niet wat ik nu weet

In dit kwootje zitten 33 woorden, samen goed voor 145 characters, waarvan 7 a's, 8 d's, 19 e's, 1 h's, 15 i's, 8 k's, 1 l'en, 1 m'en, 11 n'en, 5 o's, 2 r'en, 4 s'en, 15 t's, 3 u's, 10 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Jeanette er ligt weer kots naast je bed! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 13 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 32/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
8
9
13
15
18
19
SCHMUTZ - Love Games 34
20
22
23
25
AIR - Cherry Blossom Girl 10
26
BARRY LYNDON - Sarabande 11
27
ABC - All Of My Heart 25
29
KRIS DE BRUYNE - Amsterdam 23


