Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I personally donated $2,500 to the Red Cross yesterday Normally I don´ t like to tell how much I donated and to whom, but I felt sometimes it´ s good to share info in the hopes that others will feel inspired to donate whatever they can ~ Moby
- is het min 30 in april, is het wel een beetje kil
- Je moet je sport kunnen doen in kledij waarin je je goed voelt. Tennissen in een trouwkleed, schermen in een sumopak, schaken met een helm op, ...
- Wat doet een rat als G*a kampioen is geworden? zijne playstation afzetten!!!
- hij gooit de ring in de handdoek
- ik ga og even tv kijken hier de opkuis doen vzn bezoek dlazpwrl
- er = geen reden tot panique
- alleen dode vissen gaan met de stroom mee
- in het geval van nood eten we worst zonder brood
- Vind wespen irritanter dan kinderen, wespen blijven terugkomen als je ze wegslaat, kinderen niet.
- Te lelijk voor het strand en te dom voor het museum. Blijf dan lekker thuis...
- MAG je eigenlijk wel iemand anders kont afvegen, zonder diens expliciete, door een magistraat bevestigde, en officieel vastgelegde toestemming?
- Vraag jezelf toch maar eens af waarom jouw jouw financiële status niet wil delen met je partner
- Zullen we q-music op zetten? Nee dankje, ik heb géén zin in Clouseau, roxette of gerecycleerde david guetta ROMMEL
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2316:
Voor conservatief-christelijke jongeren is de 66-jarige schrijven een bron van inspiratie.
In dit kwootje zitten 11 woorden, samen goed voor 90 characters, waarvan 4 a's, 1 b's, 3 c's, 1 d's, 12 e's, 1 f'en, 2 g's, 2 h's, 9 i's, 4 j's, 1 k's, 1 l'en, 8 n'en, 5 o's, 1 p's, 8 r'en, 5 s'en, 3 t's, 3 v's, 2 6'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Lars je mopke ligt mij wat dwars! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 76 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!
Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...
Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 03/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
5
7
8
9
10
11
HOOBASTANK - The Reason 28
12
STEELY DAN - Babylon Sister 18
13
14
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 14
15
16
BELLY - Feed The Tree 26
21
22
23
RMB - The Place To Be 7
24
FIVE - Got The Feeling 8
25
IMAGINE DRAGONS - Enemy 11
26
ROB D - Clubbed To Death 32
27
JASON LAAKE - Charlatan 16
31