Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Marilyn Manson has a woman´s name and wears makeup. How original. ~ Alice Cooper
- Als je focust op het doel vallen de barrières. Als je focust op de barrières valt het doel.
- *** Father has quit IRC (Quit: Breathe in, breathe out, always over and over again. And for what purpose?)
- Aanslagje hier, bommetje daar... Wat zouden we toch zijn zonder "gedachten die uitgaan naar..."
- Radio Rudi
- Zwen is al geruime tijd blogger op deze site en heeft qua posts altijd wel wat
- My younger brother once ate 7 pancakes. Pancakes are, as the earth is, discs. Seven, is now nine because september is the ninth month. I was born in September (AKA Flattember) and we have two cats. That's 18 lives. 1+8=9. Nine. Nine sounds the same as "nein", which is German for "No". The word no is also the abbreviation of "number" in some languages. Nein is also the word used to deny all lies. Brothers, pancakes, numbers, cats and languages are all you need to prove your shit
- trouwen voor de kerk geeft de pastoor meer werk
- Ik bààl van het woord 'leuk' en het woord 'balen' vind ik niet leuk!
- Never do what another can
- duizenden mensen waren getuige van de dode honden die uit de lucht kwamen geregend. Traditioneel lagen er rondom de kadavers punaises op de grond. De kinderen die in shock waren werden opgepakt en opg
- What does the fox say? MAAR WA INTERESSEERT MIJ DA!?
- Rustig? Rustig!? IK BEN GROTVERDOMME VOLKOMEN RUSTIG MAN!!!!
- In een zee van puur javel zijn de vissen bleek van vel
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #3897:
Man kan vel bare håbe på, at han ikke består lægetjekket?

In dit kwootje zitten 14 woorden, samen goed voor 61 characters, waarvan 5 a's, 3 b's, 8 e's, 1 g's, 2 h's, 1 i's, 1 j's, 5 k's, 2 l'en, 3 n'en, 1 p's, 2 r'en, 1 s'en, 4 t's, 1 v's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Geert ben jij al gecontroleerd? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 13 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 12/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
NEW MUSIK - World Of Water 25
18
ROEL TIJSKENS - Novelle 22
20
22
23
24
26
27
ELTON JOHN - Rocket Man 10
30


