Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- Coldplay are just four friends trying to make great music ~ Will Champion
- wie aan de weg spijkert heeft veel nagels nodig
- Daarstraks in Luxemburg 1,084 per mieter diesel. Mieters!
- ik ken iemand met een John Deere en die noemden ze Bambi omdat hij altijd te HERT REE
- Wie weet werd de foto wel gepost om eventuele ongeruste baasjes in te lichten die dan misschien wel eventueel per toeval de foto op fb zouden zien en opgelucht denken: "ah, onze hond is ergens gezien"
- de meeste van deze kwootjes slaan nergens op maar dat moét ook niet!
- De schoonste naam op ‘t wereldrond, Het schoonste woord uit menschen mond is Moeder
- moeten, moeten, ik moet helemaal niks!
- VLINDER! Ahaha aaah aha haa haa... VLINDER! Ahaha aaah aha haa haa... You've been.... VLINDERSTRUIK!
- Er is maar één reden om mij te haten: jaloezie
- Allemaal goed en wel en zeer interessant, maar nu weet ik nog steeds niet waarom Sidonia geen borsten heeft!!
- JACK!! It´s your turn!!!!!! Mmmm mmmm mmmm mmmm
- Maandag wordt de uitgave van Pink Floyds remasters en de collector's campagne luister bijgezet met het opnieuw oplaten van een opblaasbaar varken boven de elektriciteitscentrale in het Londense elektriciteitscentrale
- Er kómt nog 'n tijd dat je jezelf kan (laten) versturen via het internet. Alles wat daarvoor nodig is, is de apparatuur en een nieuw soort protocol. Én de interesse natuurlijk!
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #2070:
ik wou da ik dit thuis had staan. jezus wa een bazenbak

In dit kwootje zitten 12 woorden, samen goed voor 55 characters, waarvan 7 a's, 2 b's, 3 d's, 4 e's, 2 h's, 4 i's, 1 j's, 3 k's, 3 n'en, 1 o's, 3 s'en, 3 t's, 3 u's, 2 w's, 2 z'en, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej dag Daan ben jij een Colombiaan? Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 122 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 13/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
7
8
9
12
PAUL MCCARTNEY - Young Boy 20
13
RAMMSTEIN - Dalai Lama 13
15
BRAD - The Day Brings 27
19
BEN FOLDS FIVE - Brick 32
20
21
22
23
25
30

