Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- The Memory Of Things Gone Is Important To A Jazz Musician Things Like Old Folks Singing In The Moonlight In The Back Yard On A Hot Night Or Something Said Long Ago ~ Louis Armstrong
- Quoiblief???
- stank voor zit eentje just van een onderbroek bracht je
- Memphis patricia Paay
- kreatief met Kirk
- beter toen ballen in de lucht dan euneuch van de keizer
- De tribunes van Sclessin zijn al voor meer dan de helft leeggelopen. De supporters van blauw-zwart verzorgen de sfeer in de slotfase.
- kwaakt de kikker in het riet, gaat het regenen of niet
- De foto die je bij je brief hebt gestopt waarop je met een rond je schouders geknoopte trui poseert bij een fruitschaal, doet helemaal niets in die richting vermoeden.
- Je weet wat is wat maar je weet niet wat is wat, wat de fak
- gisteren was gisteren eergisteren
- Het is 'NAAR' huis en niet 'NA' huis. Je zeg ook niet dat je je HA kamt maar je HAAR
- We moeten daar gewoon eerlijk in zijn. Een boek lezen met een geit op schoot is niet voor iedereen weggelegd. Tenzij het een opgezet exemplaar betreft
- Get High Quality Guest Blogging ! High Authority DA & DR Do-Follow Guest Posting Service ! Want High Authority Guest Posting Services, Get Free Sample
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1711:
Je vais emmener une bouteille de jus d'orange pour mes amis francophones!

In dit kwootje zitten 13 woorden, samen goed voor 77 characters, waarvan 4 a's, 1 b's, 1 c's, 2 d's, 11 e's, 1 f'en, 1 g's, 1 h's, 3 i's, 1 j's, 2 l'en, 4 m'en, 5 n'en, 5 o's, 2 p's, 4 r'en, 5 s'en, 1 t's, 4 u's, 1 v's, 1 drie's, 1 negens, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Marcel, jouw pizza's lusten we wel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 101 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 08/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
8
9
10
11
13
PAUL HARDCASTLE - 19 12
15
16
17
19
20
SCHMUTZ - Love Games 32
21
22
24
25
26
28
GLASVEGAS - Daddy‘s Gone 27
29
MARBLES - Only One Woman 24

