Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- I love seeing the fans of the music that I make ~ Gavin Rossdale
- Het met een lange haal anaal aanbrengen van de paal was fataal voor de Waal z'n darmkanaal. Doe dan toch ook normaal!
- Anders tan of kaak noa de kloete
- beter een slecht quootje aan de muur dan tien in het haardvuur
- Leert 'ne keer zelf printen!?
- deprimerende COUNTRYMUZIEK
- Als het regent in Zweden, moet je met gedimde lichten rijden. Maar hoe de fuk moet ik nu weten of het regent in Zweden!?
- Het was nog even wachten op Bernd Stonck, die waarschijnlijk nog even naar het toilet moest
- Der hangt kak in de lucht boven stayen
- Kitsenkits = braakbal van een kat
- Eigenlijk waren de Limburgers op dat mmoent blij dat ze erbij waren
- Everything that was once cool will soon be cool again. ~ Nostradamus
- maar goed dat het overdekt is!
- De ene persoon durft zich uit te drukken, kan het niet zo goed, maar doet het wel. De andere kan het, durft het niet en liegt dan maar wat. Roel heeft geen zin meer in dat kunstmatig gedoe
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1706:
WAS IT A CAR OR A CAT I SAW >

In dit kwootje zitten 9 woorden, samen goed voor 29 characters, waarvan ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Kamiel jouw vader is een schlemiel! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 382 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 49/2025. Muziek van 1950 tot nu!1
3
4
5
6
7
9
11
KAREL FIALKA - Hey Matthew 27
12
SCHMUTZ - Love Games 1
13
14
DESIRELESS - Voyage Voyage 25
17
MICHAEL PENN - No Myth 22
19
LEO SAYER - Orchard Road 14
20
22
23
FISHBONE - Hey Ma & Pa 20
24
STRUGGLER - Night Fever 11
25
26
KAMAGURKA - Marjolijntje 26
27
28
BLONDIE - Heart Of Glass 31
29



