Kwootjes
- Geej se lèllike voel hod!
- He's a poet, he's a philosopher, and last night, I think I saw him walking on water ~ Mick JaggerMick Jagger introducing Bono when he received his MTV Free Your Mind award, Nov. 1999...
- Miljaar dit Standard gaat het lastig krijgen dit seizoen. Precies nog matiger dan vorig seizoen. #stacer Matiger? Slechter bedoelt ge
- Waarom kijkt De ketelaere altijd alsof hij koppijn heeft?
- Wat er overblijft, is een soort soep
- ik heb ne hond gekocht iedere keer als de deurbel gaat gaat die in de hoek staan :s:s ah ja das ne bokser
- Als je in god gelooft zal je nooit nog bang zijn. Inderdaad want dan ben je alle realiteitszin kwijt
- Geert luip ma effe no de sporthal om Royco soap te halen ....
- stoogtudie met je moek-moek-moek!
- beter 1 kogel in de hand dan 10 in de rug
- Ik weet nooit zeker of ik clear gekomen ben of niet
- Papa ik heb barstende zweetpijn... Wat is dat jongen? Ik heb het heel heet....
- ik euuhhh... ik heb een mooie dochter. Ojaaaaa...
- Als vliegen achter vliegen vliegen vliegen vliegen vliegensvlug.
- dream ass if you'll live for ever. live ass if you'll die today
- Verknoei je tijd op een nuttige manier!
Een pak flauwekul, poëzie, taalkemels en dies meer...
De kwootjes van Eluterius. Ze zijn bedoeld om voor een luchtige noot te zorgen, om je te doen lachen of nadenken, om je in de war te brengen en uiteraard om je tijd te verknoeien. Ze zijn ontstaan op één van de voorlopers van deze webstek, sommige kwootjes zitten al jaren (sinds 2004) in de database! De verzameling werd en wordt gaandeweg aangevuld en bestaat uit typfouten en grappige invoeren uit fora en chatboxen (zelfs nog van #humo op IRC, rond 2004, maar ook nieuw materiaal uit de chatbox van Hesgoal), citaten en slagzinnen, one-liners, nietszeggende spreekwoorden, tips waar je niks aan hebt en andere flauwe zever. Het zijn er véél, namelijk 6063, en dus te veel om hier zomaar eventjes op te lijsten.
Je bent hoedanook terechtgekomen bij kwootje #1489:
Zwijg uw lip jong, weet ge !!

In dit kwootje zitten 6 woorden, samen goed voor 29 characters, waarvan 3 e's, 3 g's, 2 i's, 2 j's, 1 l'en, 1 n'en, 1 o's, 1 p's, 1 t's, 1 u's, 3 w's, ... en dat is interessant!
Dit kwootje kan het best geïllustreerd worden als volgt:
Verder nog onnuttige info nodig?
Het oudste kwootje is Val je contactpersoon niet te vaak lastig!
De 11 nieuwste zijn deze:
En waar is het stukje interactie?
Dat zou je wel eens willen weten he, nieuwsgierig Aagje! Je wil zélf een kwootje toevoegen, is het niet!? Ja he!? He!?Je zou willen dat jouw hersenspinsel, jouw citaat of poëtisch brouwsel in de verzameling wordt opgenomen, zodat de alombekende internetwebzoekmachines niet enkel jouw aanvulling indexeren, maar dat Eluterius daardoor ook nog eens steedser en presenter wordt op het wereld wijde digitale internetweb he?
Of je wil gewoon kortweg snel-snel in de rapte iets toevoegen, ongeacht of jijzelf of iemand anders daar nu iets mee opschiet, niet? Jawel he!?
Dat kan je dus hier doen.
Wil je nóg meer tijd verkwanselen met deze kwootjes? Natuurlijk!!
De "Heej-kwootjes" zijn kwootjes die met het woord "Heej" beginnen, gevolgd door een naam en dan een mededeling die op deze naam rijmt. Ze zijn een variant op de wereldhit van Zanger Rinus: Heej Marloesch ik wil met jou onder de douche".
Natuurlijk wil jij ook zo'n kwootje toevoegen!
Om het jou gemakkelijk te maken vind je hier een formulier wat je kan gebruiken om dat te doen. En onder het formulier zie je dan al direct hoe jouw heej-kwootje er uit gaat zien.
Een voorbeeld: Heej Patriek jouw adem maakt me strontziek! Heej ja heej ja hooow!
~ Bekeken: 461 × | TOP | THUIS | TERUG
Doe mee!

Eluterius groeit door inbreng van gebruikers. Wil jij ook weetjes delen en dingen toe kunnen voegen? Word lid!
Weekpoll
En ook...

Top-30
De tussenstand in onze Eigenzinnige 30 van
week 05/2026. Muziek van 1950 tot nu!1
2
3
4
5
6
8
9
10


